Google negrib maksāt $600 000 par nozagtu kino

Parīzes apelācijas tiesa atklājusi autortiesību likuma pārkāpumu no Google puses: korporācijai jāsamaksā kompensācijas “par morāliem zaudējumiem” un tiesas izdevumiem 430 tūkst. eiro apmērā, ziņo Le Point.

Apelācijas tiesas lēmums skar četras dažādas vietas: Google iesniedza pretenzijas kāds fotogrāfs un trīs dažādu dokumentālu filmu (ieskaitot slavenu kino “Mondovino”) producenti. Prasītāji vairākas reizes vērsās Google, pieprasot izņemt atsauces uz viņu darbu pirātu versijām, kā arī pirātu video, kas izlikti Google Video. Google, viņuprāt, netika galā ar šo uzdevumu: kaut arī kompānija izņēma šos darbus no meklētāja un videohostinga, pēc kāda laika tie atkal parādījās.

[img]http://datuve/images/upload/20110310141150.jpg[/img]

Tomēr Google uzskata, ka to nav iespējams izpildīt ne tikai tehniski, bet tas ir pretrunā ar Uzticību digitālai ekonomikai likumdošanu, kas tika pieņemta Francijā 2004.gadā. Kompānija pārsūdzēs tiesas spriedumu, ziņo Agence France-Presse.

Francijas kompānijas jau sen vēlas iegūt naudu no Google. Tā pati aģentūra Agence France-Presse vienreiz notirgoja korporācijai īpašu līgumu savām ziņām, iesūdzot to tiesā.

Kā avots izmantotas AFP un Le Point.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us