Google meklēšanas rezultātiem pievieno +1 iespēju

Google savam meklēšanas dzinim pievienojusi jaunu iespēju, kas ļauj lietotājiem pozitīvi novērtēt konkrētus meklēšanas rezultātus. Jaunā iespēja nodēvēta par “+1”, kas bieži tiek lietota forumos un komentāros, lai norādītu, ka rakstītā autors piekrīt iepriekšējam rakstītājam.

Adresēm, kas parādās meklēšanas rezultātos, tagad blakus būs +1 poga, kas ļaus ieteikt konkrēto vietni. Google attēlos vietnes, kuras lietotājs un viņa Google kontakti novērtējuši pozitīvi, lai lietotājam būtu vieglāk izvēlēties, kuru meklēšanas rezultātu apskatīt sīkāk.


Pakalpojumu laika gaitā varētu apvienot ar citiem tīkliem, piemēram, Twitter, lai parādītu, cik interneta lietotāju kopumā pozitīvi novērtējuši konkrētos meklēšanas rezultātus. Google cer, ka tīmekļa vietnēs tiks pievienotas šīs pogas, lai lietotāji varētu izmantot +1 iespēju visā internetā.

Iespēja tiks realizēta lēnām un pagaidām to var izmēģināt [url=http://www.google.com/experimental/index.html]šeit[/url]. Būs interesanti vērot, cik veiksmīga izrādīsies šī Google ideja, ņemot vērā meklēšanas giganta nesenās neveiksmes sociālo projektu lauciņā (Google Wave, Buzz). Jaunā iespēja jau paspējusi izsaukt kritiku no lietotāju puses – lietotāji jautā, kādēļ lai viņi spiestu +1 pirms vietnes apskatīšanas vai kādēļ, lai viņi atgrieztos pie meklēšanas rezultātiem, ja reiz šī vietne viņiem patikusi?

[url=http://www.techspot.com/news/43064-google-adds-1-button-to-search-results.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us