Google laiduši klajā Chrome pārlūka pirmo versiju

Interneta gigants Google ar savu interneta pārlūku Chrome patērētāju uzticību cer iegūt ar veiktspēju, stabilitāti un drošību. Simts dienas pēc pārlūka pirmās testa versijas nonākšanas internetā, kompānija prezentējusi pabeigtu Chrome 1.0.

„Esam atbrīvojušies no beta uzraksta sloga. Mūsu stabilitātes un veiktspējas mērķi ir sasniegti, taču darbs ne tuvu nav pabeigts,” informē Sundars Pičai (Sundar Pichai), Google produktu menedžmenta viceprezidents. Viņš atzīst, ka lielākais gala versijas ieguvums ir uzlabots pārlūka ātrums.

Google Chrome samazināts startēšanās laiks un arī mājas lapas lādējas daudz ātrāk. Salīdzinājumā ar pirmo testa versiju, V8 JavaScript dzinējs darbojas 1,4 līdz 1,5 reizes ātrāk, teikts kompānijas paziņojumā.

[img]/images/upload/chrome_notbeta.jpg[/img]
Pārlūka 1.0.154.36 versijā izlabotas kļūdas, kas saistītas ar video un audio atskaņošanu. Tāpat nākušas klāt vairākas iespējas – grāmatzīmju pārvaldīšana un rīki privātuma kontrolēšanai.

Līdz gala versijai Google Chrome atjaunināts 14 reizes un tā ir viena no retajām reizēm, kad Google tik ātri izbeidz „beta” stadiju. Savu augstāko popularitātes punktu – vairāk nekā 1% no kopējā pārlūkprogrammu lietotāju skaita – programma sasniedza neilgi pēc tās pirmās testa versijas debijas. Mēnesi vēlāk popularitāte bija nokritusies līdz 0,7%.

Programmu iespējams lejupielādēt [url=http://www.google.lv/chrome]Google Chrome mājas lapā[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us