Google kā lielāko konkurentu min Bing, nevis Facebook vai Apple

Google izpilddirektors Ēriks Šmits ([i]Eric Schmidt[/i]) uzskata, ka tieši [url=http://datuve/raksts/3331/Microsoft_aktivi_reklame_savu_mekletaju_Bing/]Bing[/url], nevis Facebook vai Apple, ir nopietnākais Google konkurents. „Daudzi ir aizmirsuši par Bing, taču tas ir ļoti labi pārvaldīts un konkurētspējīgs meklēšanas dzinis,” Šmits stāstīja laikrakstam [i]The Wall Street Journal[/i].

Protams, Google izpilddirektors arī izmantojis iespēju nopelt Apple par tā slēgtās sistēmas pieeju un paziņojis, ka cilvēkiem labāk vajadzētu nodot savu informāciju Google nevis Facebook. Daudzi uzskata, ka Google klātesamība sociālās tīklošanas un mobilo operētājsistēmu jomā nozīmē, ka uzņēmuma lielākie konkurenti ir Facebook un Apple, taču Šmits uzsver, ka spriedze starp Google un abiem pārējiem uzņēmumam nav draudi meklēšanas gigantam.

Tieši pirms Yahoo un Microsoft sadarbības Bing apsteidza Yahoo meklēšanas tirgus daļas ziņā. Tas nozīmē, ka ar vai nez Yahoo, Bing ir otrajā vietā aiz Google. Starpība tirgus daļas ziņā, protams, ir liela. Šmits stāsta par Bing ~3. video minūtē.


Lai gan Bing tirgus daļai vēl priekšā liels ceļš līdz Google apjomiem, lēmumu dzinis (decision engine, kā to dēvē Microsoft) lēni, bet stabili virzās uz priekšu. Meklēšana joprojām ir Google galvenais bizness, tādēļ Šmitam, protams, ir taisnība: Bing apdraud galveno Google ieņēmumu avotu.

[url=http://www.techspot.com/news/40409-google-bing-is-biggest-competitor-not-facebook-nor-apple.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us