Google izveidojuši servisu Android-viedtelefonu salīdzināšanai

Savas mājas lapas “telefonu” sadaļā Google izveidojuši servisu, ar kura palīdzību lietotāji varēs salīdzināt jebkurus trīs no gandrīz 40 viedtelefoniem, kuri darbojas uz Android bāzes, un uzreiz pāriet uz operatoru mājas lapām, lai veiktu pirkumu.

Visas ierīces, kuras uzskaitītas Google Phone Gallery, tiek piegādātas ar iepriekš noteiktiem aplikācijām no Android Market, tādām kā Gmail un Google Maps.

Serviss piedāvā instrumentus, kuri atvieglo telefonu salīdzināšanu. Lietotājs var uzstādīt filtru, lai izvēlētos modeli pēc valsts, ražotāja un operatora; iepazīties ar dažādu telefonu tehniskiem raksturojumiem; sameklēt, kur var nopirkt jebkuru no ierīcēm. Pašlaik galerijā ir telefoni no HTC, LG, Motorola un Samsung, ka arī, četru ASV vadošo mobilo operatoru piedāvatās ierīces.

[img]http://datuve/images/upload/20101006201547.jpg[/img]

Kaut arī Google Phone Gallery galerijā (spriežot pēc nosaukuma) jabūt piedāvātiem tikai telefoniem, būs interesanti ieraudzīt, vai izstrādātāji ietvers servisā citu Android-ierīču salīdzināšanas iespējas, piemēram, planšetes personālos datorus un televizorus.

Vērts atzīmēt, ka Google Phone Gallery serviss atrodas tajā pašā URL, kā online veikals, kurā pārdod Google Nexus One telefonu. Lietotāji varēja nopirkt šo viedtelefonu mājas lapā par $529,99 bez līguma un par $179,99 ar līgumu uz diviem gadiem ar amerikāņu oepratoru T-Mobile. Jūlijā nepietiekoša patērētaju pieprasījuma dēļ Google pārtrauca Nexus One tirdzniecību parastiem lietotājiem, bet tomēr to var iegādāties Android izstrādātāji par $529.

Kā avots izmantota webplaneta.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us