Google izplatās kopā ar WinZip

Izmantojot līdzīgu stratēģiju kā daudzas [i]spyware[/i] un [i]adware[/i] kompānijas, Google sākusi izplatīt savus produktus [b]Google Toolbar[/b] un [b]Desktop Search[/b] kopā ar populāro utilītu [b]WinZip[/b]. Solis sperts saskaņā ar Google plāniem pievienot savus izstrādājumus dažādām programmatūras tirgus vadošajām aplikācijām.

WinZip [i]klusiņām[/i] papildinājuši savu instalācijas failu, kurš, ar iekļautiem Google rīkiem, tagad aizņem apmēram 4MiB. Lai arī lietotājiem ir iespēja šos rīkus neinstalēt, domājams, ka lielais vairums tomēr pie tiem tiks pat nezinot – daudzi sevi nemaz neapgrūtina ar opciju izpētīšanu, bet daudz nedomājot spiež “Agree”, “Next”, …, “Next”, “Finish”. [url=http://toolbar.google.com]Google Toolbar[/url] pievieno dažādas papildiespējas joprojām populārākajam pārlūkam Internet Explorer, kā, piemēram, iznirstošo logu (pop-up) bloķētāju, pareizrakstības pārbaudītāju un web-lapu tulkotāju. [url=http://desktop.google.com]Google Desktop Search[/url] iecerēts kā aizvietotājs Windows iebūvētajai meklēšanas funkcijai, iekļaujot iespējas meklēt e-pastos, dokumentos, multimēdijos, apmeklēto lapu vēsturē un dažādu ziņojumu apmaiņas programmu log failos.

Pagājšmēnes Google parakstīja līgumu ar kompāniju InterVideo, kas nodarbojas ar programmatūras izstrādāšanu dažādām ar DVD saistītām jomām. Arī 10. Real Player versija nāk komplektā ar šiem “labumiem”.

Iespējams, ka Google meklē trešās puses izplatītājus, jo viņiem nav tādu plaši izmantotu programmu, kā Yahoo! Messenger (kas piedāvā instalēt Yahoo! Toolbar) vai MSN Messenger (attiecīgi MSN Toolbar Suite).

Bet arī Yahoo! neatpaliek – savu rīkjoslu viņi izplata kopā ar Macromedia Flash un Adobe Acrobat Reader, kas ir nepieciešamas ikdienā lielai daļai lietotāju.

[url=http://www.betanews.com/article/Google_Bundles_Software_with_WinZip/1118778894]Avots[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us