Google izlaiž Chrome 0.3

Pašās oktobra beigās Google bez skaļām ceremonijām publiskoja pārlūka Chrome jaunāko versiju 0.3. Kompānija izmaiņu sarakstā galveno akcentu liek uz visnotaļ klasiskiem paveiktajiem darbiem – šajā versijā izlabotas vairākas līdz šim atklātās kļūdas, sakārtota pārlūka drošības sistēma un uzlabota programmas veiktspēja.

Ja var ticēt Net Applications veiktajam pētījumam, Google Chrome šobrīd lieto 0,7% no pasaules interneta lietotājiem (pirmajās dienās skaitlis bija teju divreiz lielāks). Pirmo versiju kompānija prezentēja septembrī, savukārt pirms mēneša klajā nāca pirmais uzlabojums; tiesa, lai arī daudzu acīs pārlūks radījis pozitīvu iespaidu, tas joprojām ir ļoti tālu no gatavības.

[img]/images/upload/chro.jpg[/img]
Jaunās versijas izmaiņu sarakstā ir vairākas nozīmīgas izmaiņas, piemēram, pārlūks vairs nesaglabā datus no dažādām kriptētām mājaslapām (https). Tāpat 0.3 versija beidzot sniedz iespēju “skrollēt” lapas ar klēpjdatoru pelēm (touchpad) un labota kļūda ar „Chrome has crashed” ziņojumu. Chrome 0.3 versija sola vairākus uzlabojumus arī Flash, Silverlight, Quicktime un Windows Media [i]plug-in[/i] jomā.

[img]http://datuve/images/upload/chromecrash.jpg[/img]
Google Chrome v0.3 pieejams kompānijas [url=http://www.google.com/chrome]mājas lapā[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us