Google izdzēsīs no Street View ceturtdaļmiljonu vācu mājokļu

Gandrīz ceturtdaļmiljons Vācijas māju iedzīvotāju iesniedza prasījumus šo ēku izdzēšanai no Google Street View panorāmas bildēm. Šādu statistiku piedāvā Google.

Tuvāko nedēļu laikā Street View būs pieejams 20 Vācijas lielākajām pilsētām, un Google izlēma izdarīt secinājumus atteikumu statistikai. Tika noskaidrots, ka 244 237 māju iedzīvotāji nevēlas izrādīt savas fasādes. Kopējais ēku skaits apdzīvotajās vietās sastāda 8 458 084. Tādējādi atteikušos relatīvais skaits sastāda mazāk kā 3%.

Pašlaik Google Street View darbinieki ir aizņemti ar šādu māju dzēšanu bildēs. Šeit apgalvo, ka cenšas strādāt bez kļūdām, bet nav izslēgts, ka pēc servisa palaišanas parādīsies jaunas sūdzības. Īpaši, daži pilsoņi, kuri iesniedza atteikumu, nenorādīja sava mājokļa konkrētu atrašanās vietu, apgalvo Google.

[img]http://datuve/images/upload/20101026135243.jpg[/img]

Jebkurā gadījumā, pieprasīt „izdzēst” savu māju Street View bildēs varēs arī tad, kad serviss sāks savu darbību. Google saka, ka šādos gadījumos centīsies izpildīt pilsoņu vēlmes cik ātri vien iespējams.

Tomēr nepieciešams saprast, ka mājas fasāde tāpēc arī ir fasāde, lai to redz visi garāmgājēji. Un būs ļoti grūti nodrošināt to aizsardzību no grupas Jena Besta aktīvistu kamerām, kuri grasās uzņemt visas atteikušos mājas un izlikt bildes Google Maps.

Kā avots izmantota Google.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us