Google izdzēš Grooveshark no Android Market programmatūras veikala

Google izdzēsuši Grooveshark programmu no Android Market programmatūras veikala. Pagaidām nav skaidrs, vai Google arī izdzēsīs Grooveshark programmu arī no Android viedtālruņiem, kuros tā jau uzinstalēta. Tīmekļa gigants šādi rīkojies jau iepriekš, taču citos gadījumos tās bijušas programmas, kas inficētas ar ļaunprātīgo programmatūru.

Ja Google tomēr izlems nedzēst Grooveshark no viedtālruņiem, lietotāji to joprojām varēs iegūt Grooveshark vietnē, jo Android ļauj instalēt arī programmas, kas nav iegūtas Android Market veikalā. Kad jautāts par rīcības iemeslu, Google nav īpaši runīgi: „Mēs no Android Market veikala izdzēšam programmas, kas pārkāpj veikala lietošanas noteikumus”. Lai gan Google neatklāj, ko tieši Grooveshark pārkāpj, visticamāk tas ir saistīts ar spiedienu no mūzikas industrijas pārstāvju puses.

Jāatgādina, ka Grooveshark ir Floridā bāzēts uzņēmums, kas piedāvā lietotājiem bez maksas klausīties mūziku, kā arī augšupielādēt savus skaņdarbus. Mūzikas straumēšanas pakalpojums, kurā pašlaik tiek piedāvāts vairāk par 6 miljoniem skaņdarbu, it nemaz nepatīk mūzikas industrijai.

Līdzīga situācija bija vērojama pirms vairākiem mēnešiem, kad Apple rīkojās tieši tāpat, izdzēšot Grooveshark no App Store veikala. Rīcības iemesls toreiz bija sūdzības no galvenajām ierakstu kompānijām.

[url=http://www.techspot.com/news/43165-google-kicks-grooveshark-out-of-the-android-market.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us