Google interneta pārlūks pārsteidzoši ātri iekaro popularitāti

Par spīti ažiotāžai, kuru radīja licences dīvainie nosacījumi (kas jau ir izlaboti), pēdējo dienu skaļākais jaunums – Google pārlūks Chrome – pēc statistikas rādītājiem sevi parāda kā spēcīgu konkurentu kā Safari vai Opera, tā arī Firefox. Dati liecina, ka Google Chrome lietotāju skaits sasniedza 1% barjeru mazāk nekā 12 stundās pēc programmas oficiālās prezentācijas.

Meklēšanas gigants Google programmas lejupielādes iespēju „palaida” 3:03 pēc EDT (UTC -5h), taču jau pēc divām stundām pārlūku lietoja (vai vismaz testēja) apmēram 0,5% no pasaules interneta lietotājiem. Pēc Net Applications datiem, nākamo stundu gaitā lietotāju skaits pieauga un 10 stundas pēc lejupielādes sākšanās, pārlūka lietotāju skaits palielinājās divtik. Šonakt tas sasniedza jau 1,5% no interneta lietotāju kopējā skaita.

[img]/images/upload/chrome_438x359.jpg[/img]
Saprotams, šāda popularitāte ir izskaidrojama kā ar lielo publicitāti (pēdējās dienas par pārlūku ziņo vai ikkatrs tehnoloģiju portāls), tā arī ar Google atpazīstamo vārdu un lietotāju vēlmi testēt jaunu produktu. Lai vai kā, pārlūkam, kurš joprojām ir testa stadijā, iekarot vairāk nekā 1 procentu tirgus jau pirmās diennakts laikā ir visai labs starts.

Taču… Jo vairāk lietotāju, jo vairāk „uzpeld” dažādas problēmas. Piemēram, Google izslavētā pārlūka nenokaušana nav gluži taisnība, jo TG Daily reportierim ar vienkāršu „:%” simbolu ievadi adreses logā izdevies „nobrucināt” pilnīgi visu programmu.

[img]/images/upload/chromecrash.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us