Google ievieš jaunu bērnu drošo režīmu ‘Kids Space’

Google izziņo jaunu režīmu “Kids Space”, kas būs pieejams Android planšetdatoros. Jaunais režīms ietvers bērniem draudzīgas funkcijas un saturu, kā arī vecāku kontroli. Tas debitē reizē ar jauno Lenovo Tab M10 HD Gen 2 , taču nākotnē būs pieejams arī citās ierīcēs.

Līdzīgi bērnu drošie režīmi ir pieejami arī citos planšetdatoros, piemēram, Amazon Fire HD Kids Edition. Ir arī dažādas trešo pušu vecāku kontroles lietotnes, kuras ģimenes var lejupielādēt. “Kids Space” izceļas ar to, ka tas tiks iebūvēts vairākos Android planšetdatoros – ne tikai planšetdatoros, kas paredzēti bērniem.

Saskaņā ar Lenovo teikto, šī ir galvenā atšķirība pašreizējā planšetdatoru tirgū. Saskaņā ar uzņēmuma pētījumu viens planšetdators bieži tiek izmantots kā kopīga ierīce visai ģimenei, un daudzi bērni dod priekšroku pieaugušo tehnoloģijām jau diezgan jaunā vecumā. Lenovo nevēlējās ieviest bērnu planšetdatoru, kas izskatītos kā rotaļlieta. Tā vietā Tab M10 HD Gen 2 tiek tirgots kā produkts, ar kuru ģimene var dalīties. Lietotāji izveido atsevišķus profilus ar saviem iestatījumiem – lai bērni varētu izmantot “Kids Space“, kamēr vecāki var pārlūkot ierīci kā parasti.

Kids Space” režīmā bērni var piekļūt bibliotēkai, tostarp lietotnēm, spēlēm, videoklipiem un grāmatām. Google saka, ka tā sadarbojās ar bērniem un vecākiem, lai izstrādātu saturu “caur bērna attīstības objektīvu”. Uzņēmums saka, ka piedāvājumi ir “bagātinoši, kvalitatīvi un uzticami“. Tie ir domāti bērniem līdz 9 gadu vecumam.

Interfeiss ir krāsains un jauks, un tajā ir viegli orientēties. Bērni var kārtot saturu pēc tēmām – dzīvnieki, princeses, ēdiena gatavošana, transportlīdzekļi, palīdzība mājasdarbos utt. Viņi var arī izveidot savu avataru, pielāgojot dažādas īpašības, tostarp tērpus un mugursomas. Vecāki var pievienot papildu lietotnes, izmantojot Google Play veikalu.

Kids Space” ir turpinājums Google Family Link, vecāku kontroles lietotnei visās Android ierīcēs, kas vecākiem ļauj izveidot un pārraudzīt savu bērnu Google kontus. Tajā var iestatīt noteikumus par ekrāna laiku, atlasīt lietotnes, kuras viņi var izmantot, attālināti bloķēt ierīces un uzraudzīt bērnu darbību. Vecāki varēs izmantot Family Link vadīklas, lai pārvaldītu, kā bērni izmanto “Kids Space”. Svarīgi, ka Google reklāmu mērķauditorijai neizmanto datus no bērnu kontiem (un Lenovo saka, ka arī no viņu puses netiks vākti šāda veida dati).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us