Google ievieš jaunas funkcijas savos čatos

Google savā oficiālajā blogā jeb dienasgrāmatā ir pavēstījis par savu jaunumu – jaunu funkciju, ko tas ir iekļāvis iGoogle, orkut un Gmail Chat. Jaunā funkcija paverot pavisam jaunas iespējas, lai dalītos ar fotogrāfijām un citiem failiem sarakstes laikā.

Failu pārsūtīšana darbojas tieši pārlūkā, ieejot vietnēs iGoogle un orkut, tādēļ jūs varat nosūtīt failus bez to saglabāšanas un pievienošanas e-pastam.

Kamēr jūs atrodaties čata logā ar savu sarunas biedru, vienkārši noklikšķiniet uz “Send a file…” jeb “sūtīt failu…”savā “Actions” izvēlnē un jūsu sarunas biedrs varēs izvēlēties, vai viņš vēlas saņemt failu vai arī to varēs noraidīt.

Būtībā šī funkcija ir tieši tāda pati kā Skype piedāvātā failu pārsūtīšana.

iGoogle iegūst pārvērtības

“Vai jūs kādreiz esat vēlējušies ātri pārsūtīt failu draugam, kas tajā brīdī ir online režīmā? Nu jūs varat dalīties ar draugiem savās fotogrāfijās, dokumentos un citos failos tiešā veidā sarakstes laikā iGogle vai orkut vietnēs, un jums nav vajadzības doties uz savu e-pastu, lai veiktu failu pārsūtīšanu,” raksta Google programmu inženieris Bruce Leban.

Leban vēl piebilst: “Jūs iespējams vēl neesat pamanījuši, ka mēs nesen esam uzlabojuši iGoogle un orkut čatu vizuālo izskatu. Daži rīki ir atraduši sev jaunu novietojumu čata loga augšpusē. No jaunās rīku joslas jūs varat izvēlēties zilās kameras un telefonu ikonas, lai sāktu video un balss čatus ar saviem draugiem. Vēl ir pievienota arī grupas čata ikona, kas ļauj pievienot papildus draugus sarakstei.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us