Google Goggles – “brilles” iedzert mīlošajiem e-pasta lietotājiem

Cik bieži jūs dzērumā vai ārprātīgās dusmās rakstāt e-pastu? Šādai problēmai pat ir savs termins – EUI -, kas nozīmē „emailing under influence (e-pasta sūtīšana kaut kā iespaidā). Google uzskata, ka šāda problēma ir visai bieža, jo kompānija nupat kā izstrādājusi īpašu Gmail funkciju Google Goggle, kas pirms e-pasta nosūtīšanas pieprasa pāris vienkāršu matemātisku uzdevumu izpildi.

Pēc kompānijas domām, vienkāršu matemātisku uzdevumu izpilde noteiktā laika periodā pārbaudīs lietotāja modrību (vai viņš nav iedzēris pārlieku daudz, lai nekontrolētu sevi) un dos laiku, lai nomierinātos, ja ziņa rakstīta dusmu uzplūdā. Google inženieris Jons Perlovs (Jon Perlow) atzinis, ka pie šādas idejas viņš nonācis, kad dzērumā aizsūtījis e-pastu savai bijušajai draudzenei. „Cerams, Mail Goggles ļaus izvairīties no dažādām kļūdām, kuras pēc tam būtu jānožēlo,” skaidro J.Perlovs.

[img]/images/upload/goggles1.jpg[/img]
[img]/images/upload/goggles2.jpg[/img]
[img]/images/upload/goggles3.jpg[/img]
Pie visnotaļ noderīgās iespējas iespējams piekļūt Gmail web saskarsnes opcijās. Pēc iespējas aktivizēšanas iespējams uzstādīt laiku un dienas, kad funkcija ieslēdzas (piemēram, no piektdienas 17:00 līdz pirmdienas 08:00), tādējādi ikdienas darbā ar matemātiskiem uzdevumiem saskarties nenāksies.

[img]/images/upload/goggles4.jpg[/img]

[i]Google Goggles pirmā līmeņa uzdevums[/i]

Funkcijas darbošanās laikā pirms e-pasta nosūtīšanas lietotājam minūtes laikā jāatbild uz pieciem matemātikas uzdevumiem. Ja tests nav nokārtots, e-pasts netiek nosūtīts. Iespējams uzstādīt dažādas grūtības pakāpes – no viens līdz pieci.

[img]/images/upload/goggles5.jpg[/img]

[i]Google Goggles piektā līmeņa uzdevums[/i]

Neatrisināts gan paliek jautājums kā ar šīs iespējas palīdzību iespējams izvairīties no ziņām, kas sūtītas dusmu iespaidā…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us