Google gatavojas izlaist „Google phone”

Vai atceraties – kādu laiku atpakaļ šur tur pavīdēja baumas un minējumi par to, ka interneta gigants Google gatavojas izlaist te savu operētājsistēmu, te datoru. Nenotika ne viens, ne otrs. Toties tagad notiek pavisam kas cits un tās vairs nav vienkārši baumas. Kā ziņo aģentūra France Presse, Google kopā ar telekomunikāciju operatoru Orange gatavojas ķerties pie mobilajiem telefoniem.

Multimiljardu projekta ietvaros paredzēts radīt portatīvu komunikāciju ierīci, kas bez balss sakariem nodrošinās darbu ar internetu. Tiek minēts, ka ierīce varētu būt apgādāta ar ekrānu, kas pēc lieluma būs līdzīgs tam, kāds ir „biezākajam” iPod.

Jaunās ierīces rotās Google zīmols un tās saturēs jau instalētu šīs kompānijas programmatūru. Ražošana tiks uzticēta Taivānas kompānijai [url=http://www.htc.com/]HTC[/url], kas ir pazīstama kā plaukstdatoru un viedo telefonu izstrādātājs un ražotājs. Kā ziņo mediji, Google galvenajā mītnē Kalifornijā notiek darījuma detaļu apspriešana. Mobilās tehnoloģijas kopā ar Google inovāciju potenciālu tiek solītas jau 2008. gadā.

Avoti: [url=http://www.guardian.co.uk/mobile/article/0,,1974094,00.html]The Observer[/url], [url=http://internet.ru/node/15297]Internet.ru[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us