Google Earth parādījušies 3D-koki un Street View

Nesen piedāvātā Google Earth 6 beta versija ieguvusi iebūvētu Street View režīmu. Turklāt, ielas „apzaļumotas” ar koku 3D-modeļiem.

Pielikuma sestajā versijā Google integrējusi Street View režīmu. Tagad, lai veiktu virtuālu pastaigu, nav nepieciešams izmantot tīmekļa pārlūku. Nokļūt režīmā ir viegli un ātri. Nepieciešams tikai uzlikt cilvēciņa ikonu pilsētas ielā, no kuras sākas ceļojums.

[img]http://datuve/images/upload/20101203123409.jpg[/img]

Vai arī programma pati ieies panorāmas režīmā, ja pietuvināsities vietai. Pāreja Street View darbojas labi, tomēr, trīsdimensiju modeļu nav tik daudz, kā gribētos.

Lai ieraudzītu koku trīsdimensiju modeļus, nepieciešams ieslēgt atbilstošu kārtu kreisajā panelī. Visvairāk iestādīto 3D-koku ir Sanfrancisko, Čikāgas, Tokijas un Atēnu pilsētu rajonos un parkos. Citu pilsētu parkos nav pārāk daudz 3D koku.

[img]http://datuve/images/upload/20101203123429.jpg[/img]

Džungļiem arī tika pievērsta uzmanība, promo video Google izteicās par Amazonas mežu ciparojumu. Nokļūt tajos var, ievadot meklēšanas formā Cocoal Brazil un pārvietojoties uz ziemeļiem (neaizmirstot ieslēgt ‘3D trees’). Cilvēks, kuram botānika nav sveša, viegli atpazīs bambusu, Indijas riekstu vai kakao koku.

[img]http://datuve/images/upload/20101203123448.jpg[/img]

Pārējie var skatīt lidojošās egles blakus Kremļa sienai. Pagaidām uz Zemes no Google ir izvietoti apmēram 50 koku veidi, un ir kur tiekties.

Ar Google Earth palīdzību var arī vērot zvaigžņotās debesis karti (tieši no ielu skatīšanas režīma var redzēt to, kādas zvaigznes būs redzamas no dotā punkta noteiktā diennakts laikā), ka arī Marsa un Mēness virsas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us