Google dos priekšroku ātrākām tīmekļa vietnēm

Ja Jūsu tīmekļa vietnes ātrums nav no tiem labākajiem, tad iespējams ir laiks sākt par to domāt, jo meklēšanas gigants Google ir paziņojis, ka tas sāks meklēšanas rezultātos ņemt vērā arī tīmekļa vietnes meklēšanas ātrumu. Respektīvi – jo lēnāks ir tīmekļa vietnes ātrums, jo tālāk tā atradīsies meklēšanas rezultātos.

Google raksta savā bloga paziņojumā: „Tīmekļa vietņu ātruma uzlabošana ir ļoti svarīga – ne tikai vietņu īpašniekiem, bet arī visiem pārējiem tīmekļa lietotājiem. Ātrākas vietnes padara apmeklētājus priecīgus un mēs esam pētījumos noskaidrojuši, ka gadījumā, ja vietnes ātrums nav īpaši labs, apmeklētāji tur pavada mazāk laika.” Uzņēmums arī skaidro, ka vietnes ātruma uzlabošana samazina uzturēšanas izdevumus.

[img]http://datuve/images/upload/20100412194008.jpg[/img]
Lai gan nav iemesla panikai, jo šīs Google rīcības sekas nebūs īpaši ievērojamas. Google ziņo, ka lēnākas svarīgākas vietnes netiks meklēšanas rezultātos novietotas aiz ātrākām mazsvarīgākām vietnēm. „Pašlaik mazāk nekā 1% meklēšanas rezultātu ietekmē vietņu ātrums, turklāt vietņu ātrums ietekmē tikai meklēšanas rezultātus angļu valodā meklētājā Google.com.”

Google bloga ieraksts ar norādēm uz rīkiem tīmekļa vietnes ātruma pārbaudīšanai atrodams [url=http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2010/04/using-site-speed-in-web-search-ranking.html]šeit[/url].

[url=http://www.pocket-lint.com/news/32544/google-to-penalize-slow-websites]Pocket-lint[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us