Google Chrome paplašinājumi ir gatavi iekarot pasauli

Rosība interneta pārlūku biznesā turpina pieaugt. Nu ziņas pienāk arī no Google, kas paziņojusi, ka ir gatava izlaist čupiņu ar paplašinājumiem jeb „pārlūka labumiem” savam interneta pārlūkam – Google Chrome.

Beta versijā šis serviss ir jau pieejams no 2009. gada decembra, bet tagad šie paplašinājumi ir pietiekami stabili un gatavi iekarot pasauli un interneta sērfotāju sirdis. Pavisam esot 1500 jaunas funkcijas iespējamas, tā kā izvēle ir pietiekami plaša.

Šādu paplašinājumu lietderību jau zina un regulāri pielieto daudzie Firefox lietotāji, taču daudzi no šiem paplašinājumiem (kā jau tas bija paredzams) ir ar Google piesitienu. Starp šiem paplašinājumiem ir tādi kā Google vārdnīca, Gmail pārbaudītājs un „hromētais putns” jeb „Chromed Bird”, kas ļauj ērti savienoties ar Twitter portālu un čivināt tajā.

Vēl viena jauna un visai nozīmīga funkcija ir Grāmatzīmju sinhronizētājs jeb „Bookmark sync”, kas ir noderīga tiem, kas izmanto internetu vairākās dažādās ierīcēs. Šī funkcija ļaus pārnest grāmatzīmes no vienas ierīces uz otru, lai jums svarīgās vietnes būtu ērti pieejamas no jebkuras ierīces, caur kuru lietojat internetu.

Ja jūs esat Linux lietotājs, tad Google Chrome paplašinājumi jums vēl joprojām būs pieejami tikai beta versijā, bet Mac lietotājiem vēl būs vēl mazliet jāpaciešas līdz jebkādu Google Chrome paplašinājumu pieejamībai, bet Google komanda cer, ka tie beta versijā tiks jums piedāvāti jau pavisam drīz.
Ja gribi uzzināt, ko vairāk par šiem Google Chrome pārlūka paplašinājumiem, tad dodies uz [url=http://Chrome.google.com/extensions]Google Chrome mājas lapu[/url] un [url=http://chrome.blogspot.com/2010/01/over-1500-new-features-for-google.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+blogspot/Egta+(Google+Chrome+Blog)&utm_content=Google+Reader]šeit[/url] būs arī iespēja noskatīties video, kurā satrauktais Niks no Google Chrome komandas stāsta par jaunākajām funkcijām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us