Labākās bezvadu austiņas: populārākie šī gada modeļi

labākās bezvadu austiņas

Pēdējā laikā lielu popularitāti gūst Bluetooth bezvadu austiņas. Šādus modeļus var daudz vieglāk pielāgot aktīvai atpūtai vai vienkārši, var izvairīties no kaitinošiem vadiem. Kādu modeli izvēlēties? Lūk, ieskats labāko Bluetooth bezvadu austiņu sarakstā. Aplūkosim gan dārgākās un kvalitatīvākās bezvadu austiņas, gan lētākos variantus.

Jabra Elite 85H

Jabra Elite 85H
Datuve.lv

Augstas klases akumulatora darbības laiks, lieliska darbība, stilīgs un ērts dizains – iespējams, piekritīsiet, ka vislabākajām Bluetooth austiņām vajadzētu saturēt šādas funkcijas. Šis Jabra Elite 85H uz ausīm uzliekamais modelis ir lieliski piemērots darbam un spēlēm, taču tās var viegli pielāgot arī aktīvai atpūtai. Dažādiem audio profiliem ir daudz un dažādas pielāgošanas iespējas, tāpēc kvalitāte neliks vilties.

Cena – 206 eiro

Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3

Šīs Bluetooth bezvadu austiņas no mūzikas mīļotājiem saņem ārkārtīgi daudz aplausu, tomēr, rūpīgāk apskatot visas funkcijas, nav grūti saprast, kāpēc šīs austiņas ir tik iecienītas. Detalizēta, dinamiska skaņa, ātra akumulatora uzlāde un stabila veiktspēja – tās ir universālas iezīmes, kas apmierina visus. Ir svarīgi arī pieminēt izcili lielisko trokšņu slāpēšanu: ja šī ir viena no svarīgākajām funkcijām, vispirms vajadzētu apskatīt tieši šīs Sony WH-1000XM3 austiņas.

Cena – 328 eiro

Apple AirPods Pro

AirPods Pro - Apple

Lai gan arī šīs austiņas piedāvā tieši tādu pašu skaņas kvalitāti, salīdzinot ar citām labākajām trokšņu slāpējošām austiņām, visu pārspēj lieliskais Apple AirPods Pro komforts.

Ar šādām austiņām jutīsieties ērti visu dienu. Mūzikas cienītāji apgalvo, ka, klausoties mūziku, vislabāk ir sadzirdams tieši vokāls un basi – tam īpaši vajadzētu uzrunāt pop mūzikas mīļotājus.

Cena – 278 eiro

Bose QuietComfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II
Datuve.lv

Mēdz teikt, ka šī uzņēmuma produkti ir lieliski piemēroti ceļotājiem – arī šīs bezvadu austiņas nav izņēmums. Šādam modelim ir visaugstākais trokšņa slāpēšanas līmenis, kas noderēs gan garos lidojumos, gan intensīva darba laikā. Turklāt tās piedāvā līdzsvarotu skaņas kvalitāti un izcilu komfortu – to vēl vairāk palielinās Google asistents, kurš padara šīs Bose QuietComfort 35 II austiņas viedas.

Cena – 343 eiro

Beats PowerBeats Pro

Beats Powerbeats Pro bezvadu austiņas

Pat kritiķi ir vienisprātis, ka šīm bezvadu austiņām ir lielisks funkciju saraksts. Šīs austiņas ir neticami ērtas, atskaņo mūziku labāk nekā varētu gaidīt un, šķiet, ka nekad neizkritīs no ausīm. Papildu labajai kvalitātei var pievienot ilgo akumulatora darbības laiku. Šo Beats PowerBeats Pro modeli var droši izvēlēties gan treniņiem, gan aktīvai atpūtai.

Cena – 208 eiro

Jabra Elite Active 65t

Jabra Elite Active 65T

Daudzi piekritīs, ka šīs ir, iespējams, labākās austiņas, kas paredzētas sportošanai. Atšķirībā no daudziem citiem sportam piemērotiem modeļiem, šīm austiņām ir pilnīgi līdzsvarots augstāko un zemāko frekvenču kontrasts, un, caur īpašu lietotni, ir iespējams pašam noregulēt šo iespēju. Jabra Elite Active 65t austiņu modelis ir izturīgs ne tikai pret putekļiem, bet arī pret sviedriem.

Cena – 117 eiro

Xiaomi Mi True Basic

Xiaomi airdots basic bezvadu austiņas

Šīs Xiaomi Mi True Basic bezvadu austiņas piesaista ar savu zemo cenu. Protams, tās nevar sacensties ar dārgo modeļu augstās klases funkcijām, tomēr, ja meklējat uzticamu palīgu ikdienas dzīvē, tad šīm austiņām noteikti nevajadzētu Jūs pievilt. Vienmērīga darbība, ērta vadība un stabils akumulatora darbības laiks – šīs ir tikai dažas no šo austiņu priekšrocībām.

Cena – 23 eiro

Philips SHB3075RD/00

Philips SHB3075RD/00 bezvadu austiņas

Šis modelis vislabāk ir piemērots tiem, kuri nevar iedomāties kvalitatīvu mūziku bez enerģiskiem basiem – šī ir viena no tām Philips SHB3075RD/00 īpašībām, kurai ražotāji ir pievērsuši īpašu uzmanību. To mīkstie spilventiņi nodrošinās ērtu lietošanu. Nebūs jāuztraucas arī par to izmēru – ja vēlaties, lai austiņas aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas, varēsiet tās vienkārši salocīt.

Cena – 38 eiro

Apple Beats X

Apple Beats X
Datuve.lv

Apple Beats X austiņu labi sabalansētā skaņa nevienam neliek šaubīties, ka šis modelis patiešām ir uzmanības vērts. Tomēr īpaša uzmanība jāpievērš ātrās uzlādes funkcijai – izmantojot to, iecienītāko mūziku var klausīties jau pēc piecām minūtēm! Ja austiņas ir neaizstājams Jūsu ikdienas pavadonis, tad noteikti novērtēsiet šo priekšrocību.

Cena – 82 eiro

Sport Wireless i12

I12 Sports Wireless Bluetooth 5.0 Stereo Earphones

Šo labāko bezvadu austiņu sarakstu papildina Sport Wireless i12 modelis par ārkārtīgi zemu cenu. Ja iepriekš esam redzējuši lētus modeļus, šajā ziņā tie joprojām nevarētu panākt šīs austiņas. Šo austiņu uzlādēšana aizņem tikai pusstundu, un to darbība ilgst 6 stundas. Ja neesat pārliecināts, vai izdosies sadraudzēties ar šo bezvadu tehnoloģiju, tad šīs austiņas noteikti varētu būt labs sākums.

Cena – 13 eiro

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us