Google balss meklētājs aizkavējas. Kā vaina tā ir?

Pagājušajās nedēļas beigās Google ziņoja par sava jaunā projekta – meklētājs ar balss palīdzību – drīzu debiju uz iPhone. Paredzētajā datumā, respektīvi, vakar, Apple App Store neparādījās neviena jauna Google izstrādāta programma. Tāpat kompānija no interneta izņēma programmas video un nelielo mājaslapu, veltītu šai iespējai, tādējādi paliekot muļķa lomā. Šī situācija labi raksturo, ka, lai arī cik vareni būtu Google, šajā gadījumā viņi ir tikai iPhone programmu izstrādātāji, paskaidro Kristians Zibregs (Christian Zibreg) no TG Daily.

Lai arī oficiāla informācija par programmas kavēšanos nav, portāls TechCrunch vēsta, ka Apple šādā veidā – neļaujot programmai nonākt App Store – sodīja Google, kas izplatīja informāciju par programmu pirms oficiālās debijas. Otrs portāla piedāvātais variants ir dažādo Apple kritēriju neizturēšana un nepieciešamība programmu vēl nedaudz pielabot, kas gan neizskaidro Google rīcību par reklāmas izņemšanu no interneta.

Tiesa, par otro variantu ziņo vairums portālu. Līdz šim jau pieredzēts, ka Apple „no aprites izslēdz” vairākus izstrādājumus un nebūtu nekāds brīnums, ja arī šo programmu Apple aizkavētu. Jo īpaši, ja ņem vērā baumas par kompānijas ideju izstrādāt pašiem savu meklētāju.

Google sava jaunā meklētāja radīšanā pieaicināja daudzus speciālistus un ieguldīja ne mazums pūļu. Kompānija vēsta, ka šo meklētāju nebūs jāapmāca vai jāpielāgo savai balsij – tātad, algoritms ir ļoti pārdomāts. Eksperti jau norāda, ka Apple būtu jāpārdomā sava politika attiecībā pret galvenajiem partneriem, piemēram, Google.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us