Google arī Ķīnā paliks Google

Kompānija [b]Google[/b] šajās dienās ir saņēmusi licenci, kura ļauj tai nodarboties ar biznesu Ķīnas teritorijā. Visdrīzāk jau līdz šī gada beigām [b]Google[/b] atvērs savu ofisu Šanhajā, kura mērķis būs veicināt [b]Google[/b] piedāvāto interneta reklāmas pakalpojumu pārdošanu Ķīnas lielo korporāciju klientiem.

Ķīna, globālā tīmekļa tirgus apstākļos, pēc lieluma ieņem otro vietu pasaulē. Analītiķi sagaida, ka šajā tirgus daļā notiks īsta kauja starp abiem gigantiem – [b]Google[/b] un [b]Yahoo[/b], jo katrs no viņiem centīsies nodrošināt savu klātbūtni Ķīnā pirmai. Pašlaik izskatās ka [b]Google[/b] ir nedaudz tuvāk pie mērķa nekā [b]Yahoo[/b].

2004. gada beigās Ķīnā internetu lietoja jau aptuveni 94 milj. cilvēku. Pēc šī rādītāja Ķīna atpaliek tikai no ASV. Uz 2005. gada beigām Ķīnas internetlietotāji palielinās savu skaitu līdz aptuveni 134 milj. cilvēku. Skaidri redzams, ka gandrīz simtu piecdesmit miljonu lietotāju būs salds kumosiņš reklāmas biznesam.

Pašlaik [b]Google[/b] nav savu darbinieku Ķīnā. Bet klīst baumas (tīri nopietnas, ja reiz ziņu aģentūra [i]Reuters[/i] to ir publicējusi), ka [b]Google[/b] pastiprināti vāc kopā savas Ķīnas komandas mugurkaulu (darbiniekus). Pati kompānija gan atsakās no jebkādiem komentāriem.

Meklēšanas gigants jau ir nopircis sev [u]Google.com.cn.[/u] nosaukumu. Tādā veidā turpinot savu stratēģiju, reģionālo meklētāju saitu attīstīšanai, gandrīz vai katrā valodu grupējumā.

Avots: [url=http://www.fcenter.ru/]FCenter.ru[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us