Google Android varētu aizkavēties – atkal

Daudz aprunātā Google mobilo telefonu operētājsistēma sākotnēji tika gaidīta jau šī gada vidū, taču pirms kāda laika – pēdējā prezentācijā – to pārcēla uz gada otro pusi. Produkta attīstītāji atzinuši, ka ir grūti veidot programmatūru vēl nepabeigtai operētājsistēmai, tādēļ mobilie tālruņi ar Android OS varētu parādīties tikai pašās gada beigās vai pat nākamā sākumā.

Par spīti tam, ka Google Android uzskata par milzu revolūciju par operētājsistēmu ar nākotni un potenciālu, kompānijai slavas dziesmas varētu nākt grūtāk nekā cerēts. Neskatoties uz to, ka Google pērnā gada novembrī klajā laida speciālu programmas izstrādātāju komplektu (Software Developer Kit jeb SDK) un piesolīja 10 miljonus ASV dolāru programmu izstrādātājiem, paši kodētāi, kas veido attiecīgās aplikācijas, atzīst, ka ar Andriod kodiem darboties ir daudz grūtāk nekā ar, piemēram, iPhone. Tā pat programmu izstrādi aizkavē daudzās joprojām nepabeigtās operētājsistēmas iespējas, ziņo The Wall Street Journal.

[img]/images/upload/google-phone.jpg[/img]
„Šī ir plāna sāpīgākā daļa. Mēs esam ļoti, ļoti tuvu Android pabeigšanai,” mierina Google mobilo platformu vadītājs Endijs Rubins (Andy Rubin). Šāda aizkavēšanās automātiski rada problēmas arī mobilo tālruņu ražotājiem un sakaru sniedzējiem. T-Mobile bija cerējuši jau šī gada beigās piedāvāt pirmo Android telefonu, taču nu tas pie patērētāja nonāks tikai nākamajā gadā. Arī ārpus ASV neskaitāmiem sakaru sniedzējiem, kas piedāvā savus tālruņus, nāksies sarūgtināt patērētājus un piedāvāt ar Android OS aprīkotās sakaru ierīces vēlāk nekā plānots.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us