Google Android atbalsta 14 jaunas kompānijas

Open Handset Alliance (OHA), kas ir Google Android atbalsta grupa, vakar paziņoja, ka kustībā iesaistījušās 14 jaunas kompānijas, kas arī plāno attīstīt Android mobilo operētājsistēmu un izmantot to savās ierīcēs. Šobrīd aliancē darbojas teju 50 mobilo sakaru jomas uzņēmumi.
Līdz ar šo paziņojumu ir pamats domāt, ka, piemēram, Asustek, Sony Ericsson (SE) un Toshiba plāno radīt tālruni ar Android platformu.

Jaunie aliances biedri ir AKM Semiconductor, ARM, Asustek Computer, Atheros Communications, Borqs, Ericsson, Garmin International, Huawei Technologies, Omron Software, Softbank Mobile Corp., Sony Ericsson, Teleca AB, Toshiba Corporation un Vodafone.

Sarakstā ir kā tālruņu un mobilo ierīču ražotāji, tā arī lieli telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji. Kamēr vieni izstrādās tālruņus, otri rūpēsies par infrastruktūras attīstīšanu, kas varētu palielināt Andriod noietu.

[img]/images/upload/ff_android.jpg[/img]
„SonyEricsson ir priecīgs paziņot savu sadarbību ar OHA un apstiprina savu apņēmību izstrādāt tālruni, kas balstīts uz Android platformas. Mēs ticam, ka SE var piedāvāt lielu pieredzes apjomu, īpaši patērētājam piemērota multimediju tālruņa izstrādē,” uzskata SE izstrādes daļas viceprezidents Rikko Sakaguči (Rikko Sakaguchi). Līdzīgu nostāju pauduši arī Asustek, kas drīzumā plāno piedāvāt „augstas kvalitātes inovatīvas Android ierīces”.

No sadarbības ar Open Handset Alliance joprojām izvairās Nokia, kas turpina attīstīt Symbian, Microsoft, kam ir Windows Mobile un Apple ar savu mobilo Mac OS versiju. Portāls TG Daily gan vērš uzmanību, ka Symbian un Android būtu jāapvieno spēki, nevis jārada konkurence, pamatojot to ar tālruņu eksperta Džeka E.Golda (Jack E.Gold) spriedumu, ka abās pusēs iesaistīti vieni un tie paši sponsori.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us