Gmail veidotājs paredz Google Chrome OS neveiksmi

Galvenais Google Gmail pakalpojuma izstrādātājs paredz, ka Chrome OS, kuru daudzi ar nepacietību gaida, ir nolemta neveiksmei. Bijušais Google darbinieks Pols Bušē ([i]Paul Buccheit[/i]), kas izstrādājis arī uzņēmuma AdSense tehnoloģiju, uzskata, ka Chrome operētājsistēma paliks Android ēnā.

Savā FriendFeed (Twitter vietnei līdzīgs pakalpojums) kontā Pols izteicis savu pareģojumu: “Pareģojums: Chrome OS nākamgad tiks nobeigta (vai apvienosies ar Android).”

Iepriekš kļuvis zināms, ka pirmos klēpjdatorus ar Chrome OS varam gaidīt nākamā gada vidū. Izmēģinājuma ierīces jau ir ceļā pie izstrādātājiem, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem un dažiem izredzētajiem faniem, kas varēs izmēģināt operētājsistēmu jau agrāk.

Lai gan, iespējams, daudzi ar nepacietību gaida Chrome operētājsistēmas parādīšanos tirgū, Bušē uzskata, ka Chrome OS varētu parādīties “jau mirusi”. Viņš piebilst, ka cilvēki uztver Chrome OS pārāk nopietni.

Ņemot vērā, ka ceļā ir arī Android 3.0 Honeycomb OS, kas tiks izmantota planšetdatoros, un Android turpina strauji gūt popularitāti, nedrīkst izslēgt iespēju, ka Chrome OS sev vietu atradīs tikai klēpjdatoros.

Vai Bušē ir taisnība un Chrome OS tiks apvienota ar Android? To rādīs laiks.

[url=http://www.techradar.com/news/internet/gmail-developer-says-google-chrome-os-will-fail-915745]Techradar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us