Gmail kļūst drošāks un drošāks

Google savam e-pasta un dokumentu pakalpojumam, kas ir viens no labākajiem un populārākajiem pasaulē, pievienojuši divas kritiskas drošības iespējas. Nu pakalpojuma izmantotājiem būs iespējams monitorēt savus kontus un ar vienu peles klikšķi iziet no visām atvētajām iespējām, kas ir Google pārziņā.

Gmail oficiālajā blogā, kurā tiek paziņotas visas svarīgās un lietotāju iespaidojošās izmaiņas, e-pasta inženieris Ervīns D’Souza (Erwin D’Souza) atklājis – pakalpojuma izmantotājam nu ir iespējams aplūkot visus datus par šobrīd notiekošo un iepriekšējo sesiju. Pašā Gmail loga apakšā iespējams redzēt datumus, laikus, pieejas tipus (pārlūks, mobilais tālrunis, pop3 u.tml.) un pat IP adreses pēdējai sesijai (IP adrese tiek arī salīdzināta ar tekošās sesijas IP adresi), savukārt, uzklikšķinot uz saites, iespējams piekļūt pie informācijas par pēdējām 5 ielogošanās reizēm.

[img]/images/upload/gmail1.jpg[/img]
[img]/images/upload/gmail2.jpg[/img]
Gmail, kura pārziņā ir vairāk nekā 90 miljoni lietotāju (trešais lielākais e-pasta serviss aiz Yahoo un Hotmail), nopietni ņem „pie dziesmas” drošības jautājumus un otrs jaunums ir iespēja iziet no visām esošajām sesijām. Izlecošajā logā būs iespēja iziet no visām Google atvērtajām iespējām vienlaikus, tādējādi neriskējot ar ielaušanās draudiem, kas īpaši aktuāli būtu interneta kafejnīcās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us