Ginesa Rekordu grāmata atzīst FireFox 3 veikumu

Pēdējā neoficiālā informācija liecināja, ka FireFox mēnešiem ilgusī reklāmas kampaņa par jauno programmas versiju FF3 un ar to saistīto Download Day bija noslēgusies ar jaunu pasaules rekordu. Neoficiālu. Nu Ginesa Rekordu grāmatas pārstāvji ir oficiāli atzinuši – IR!

Download Day, kas bija ne tikai jaunās FireFox debija vai Mozilla serveru pārbaude, bet arī „vienā diennaktī visvairāk lejupielādētā programma” rekorda laušanas mēģinājums, un tas iezīmēja jaunu cīņu starp plaši lietoto Microsoft Internet Explorer un FireFox.

[img]/images/upload/firefox-crop-circle.jpg[/img]
Ginesa Pasaules Rekordu krājums, kurā iekļūt bija galvenais Download Day mērķis, nu apstiprinājis produkta uzstādīto latiņu.
Pirmajās 24 stundās FireFox 3 lejupielādēts 8’002’530 reizes (skaitlis gan bija lielāks, taču tika atņemti visas automātiskās lejupielādes, kā arī tās, kas no konkrētās IP adreses veiktas papildus pirmajai – oriģinālajai). Jāpiebilst, ka līdz šim šāds rekords nemaz oficiāli neeksistēja, tā kā nebija ne mazāko problēmu to uzstādīt.

Tiesa, lai arī kompānijas pārlūks uzstādījis vērā ņemamu rezultātu, tas joprojām ir stipri aiz Interlet Explorer popularitātes. Jau ziņojām, ka jūnijā FireFox kontrolēja 19,03% tirgus, kamēr IE pārziņā bija 73%.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us