Gigabyte M912M portatīvais, iespējams labākais netbook klasē

Piezīmjdators Gigabyte M912 ir nākamās paaudzes plaukstdators. Patiecoties jaunajam un kompaktajam dizainam, tas ieekonomē vietu un ir ērts ņemšanai visur līdzi. Aprīkots ar 8.9”, 1024×600 LCD šķidro kristālu displeju, plaukstdatora svars sasniedz tikai 1,3kg. M912M ir izsmalcināts un moderns dizains. M912 atšķirīgā īpašība ir skārienjūtīgs displejs, kuru var pagriezt par 180°, tādējādi transformējot to planšetdatorā, kas paver plašas iespējas iegūt jaunu, iedvesmojošu pieredzi.

M912M iebūvēts 2,5” SATA HDD 160GB cietais disks ar lielu ietilpību, Express Card ligzda (slots) un 1,3M pikseļu kamera, kā arī ir iespēja paplašināt HSDPA pieslēgumu.

Lai nodrošinātu portativitāti, skārienjutīgumu un multimediju pieejamību (audio-video izklaide un sērfošana pa internetu), ierīces ārējā noformējumā nav nekā lieka, tas ir plāns un pieejams sudrabotā vai melnā krāsā, nodrošinot datora vieglumu un modernu dizainu.

Piezīmjdatora dizains ir veidots tā, lai būtu viegli atverams/aizverams un ar iespēju griezties ap savu asi, pat vairāk, tam ir skārienjutīgā peles virsma un tāda konstrukcija, kas ļauj atpūtināt plaukstas locītavas. M912 apmierina lietotāju vajadzības fiziski (kompaktais izmērs), garīgi (labas multi-medju iespējas un draudzīgs interfeiss) un modīgi (elegants ārējais izskats).

Video par Gigabyte M912MGigabyte M912M nopērkams Latvijā, ar piegādi mājās, interneta veikalā Paulapro.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us