GeForce 6200 TurboCache

kompānija [b]nVidia[/b] ir oficiāli prezentējusi grafisko procesoru Geforce 6200, kas darbojas ar [b]TurboCache[/b] tehnoloģiju.
Jāpiebilst, ka šī tehnoloģija ir līdzīga tai, kuru izstrādāja ATI, par kuru mēs jau rakstījām.
nVidia TurboCache – tā ir patentēta tehnoloģija, kas ļauj grafiskajam procesoram izvadīt datus [i]pa taisno[/i] uz sistēmas atmiņu, nevis lokālo grafiskajā kartē esošo atmiņu.
TurboCache smazina prasības pēc videokartes atmiņas apjoma (16MB, 32MB vai 64MB), kas dod iespēju ietaupīt līdzekļus uz atmiņu un novirzot to ātrdarbīgākam grafiskajam procesoram. Tādējādi būs iespēja lietotājiem piedāvāt ātrdarbīgākas videokartes par salīdzinoši nelielām cenām.

TurboCache

nVidia ir pārstrādājusi grafisko 3D konveijeri procesoram GeForce 6200, kas ar TurboCache tehnoloģiju datu izvadīšanai no GPU uz operatīvo atmiņu izmanto divvirziena PCI Express kopni. TurboCache kontrolleris dinamiski izvēlas atmiņu, panākot maksimālo sistēmas ātrdarbību, kā arī tai pašā laikā [i]intelektuālie[/i] draiveri palielina programmatūras ātrdarbību.
Grafiskie procesori GeForce ar TurboCache uzrāda vislabākos rezultātus [i]lētā gala[/i] videokaršu vidū, pateicoties piemērotajai grafiskajai GeForce 6 sērijas arhitektūrai.

GeForce 6200 TurboCache uztur:

– Microsoft DirectX 9.0, Shader Model 3.0
– Tehnoloģiju nVidia PureVideo
– Programmnodrošinājumu nVidia ForceWare un nVidia UDA

Šīs grafiskās kartes jau tiek izstrādātas un būs pieejamas jau 2005. gada janvārī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us