Gartner Maģiskais kvadrants: Kaspersky Lab iekļauts pasaules MDM risinājumu ražotāju novērtējumā

Neatkarīgā tirgus izpētes aģentūra Gartner ir iekļāvusi Kaspersky Lab Maģiskā kvadranta novērtējumā, kas ietver pasaules mobilo ierīču pārvaldības* (Mobile Device Management – MDM) risinājumu ražotājus. Bez Kaspersky Lab šajā novērtējumā ierindoti vēl 17 piegādātāji, tādējādi tikai 18 uzņēmumi visā pasaulē no 100, ko novērtēja neatkarīgie analītiķi, atbilst Maģiskā kvadranta augstajām prasībām.

Gartner analītiķi vērtēja programmatūras ražotājus pēc diviem galvenajiem kritērijiem: īstenošanas efektivitātes (ability to execute) un stratēģiskā redzējuma (completeness of vision). Pirmais kritērijs atspoguļo to procesu, sistēmu, metožu un procedūru kvalitāti un efektivitāti, kas ļauj IT ražotājam veidot sekmīgu uzņēmējdarbību un labvēlīgi ietekmē uzņēmuma darbības finanšu rādītājus, reputāciju un klientu lojalitāti. Savukārt stratēģiskā redzējuma kritērijs ļauj novērtēt to, cik lielā mērā piegādātājs apzinās pašreizējo tirgus situāciju un spēj prognozēt nozares turpmāko attīstību, kā tas izprot lietotāju vajadzības un konkurences apstākļus, kā arī cik ļoti tas ir atvērts inovācijām.

Kaspersky Lab tirgvedības direktors Aleksandrs Jerofejevs šādi komentēja Gartner analītiskā pētījuma rezultātus: «Mēs ļoti priecājamies, ka esam iekļauti Gartner Maģiskā kvadranta uzņēmumu vidū MDM risinājumu kategorijā. Uzskatu, ka šī neatkarīgo ekspertu atzinība apstiprina mūsu mobilo ierīču pārvaldības tehnoloģiju un izstrādājumu augsto kvalitāti. Mūsdienu apstākļos uzņēmumi ir spiesti kontrolēt ne vien ierastās darbstacijas, bet arī mobilās ierīces, kas iegūst arvien plašāku piekļuvi korporatīvajam tīklam un satur konfidenciālu uzņēmuma informāciju. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību šajā situācijā. Turklāt mēs aktīvi attīstām tieši MDM virzienu, integrējot mobilo ierīču pārvaldības tehnoloģijas mūsu korporatīvajā platformā.»

Mobilo ierīču pārvaldības (MDM) un aizsardzības funkcijas ir ietvertas korporatīvajā risinājumā Kaspersky Security for Business, kā arī pieejamas atsevišķas programmas Kaspersky Mobile Security sastāvā. Šīs funkcijas ļauj IT administratoriem pastāvīgi redzēt, uzraudzīt un centralizēti aizsargāt mobilās ierīces korporatīvajā tīklā. Uzņēmējdarbības datu papildu aizsardzību nodrošina informācijas šifrēšanas tehnoloģijas un «pretnozagšanas» funkcijas, kas aizsargā datus ierīces nozaudēšanas vai zādzības gadījumā.

Šajā gadā uzņēmums Gartner jau ir iekļāvis Kaspersky Lab Maģiskā kvadranta līderu sektorā Endpoint Protection** klases risinājumu ražotāju kategorijā. Šajā novērtējumā Kaspersky Lab ieņem vadošās pozīcijas jau otro gadu pēc kārtas.

* Gartner, Magic Quadrant for Mobile Device Management Software. Filips Redmens, Džons Žirārs, Terenss Kosgrovs, Monika Baso 2013. gada 23. maijā.
** Gartner, Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms. Pīters Fērstbruks, Džons Žirārs, Nīls Makdonalds 2013. gada 2. janvārī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us