Garmin atsauc gandrīz pusotru miljonu GPS-navigatoru no ASV un Eiropas

Lietotāju drošībai, ka arī pašu reputācijai, jābūt pirmajā vietā starp jebkuras kompānijas interesēm. Par to atceras arī Garmin, atsaucot lielu skaitu GPS-navigatoru nüvi uzliesmošanas riska dēļ.

Slavenais amerikāņu GPS-navigatoru ražotājs Garmin ne tik sen uzzināja par savu ierīču nüvi bojājumiem. Bojājumi ir novērojami akumulatora konfliktā, kuru piegādā cits ražotājs, un barošanas kontrolierī. „Dzelzs” nesavienojamība izrādījās tik nopietna, ka navigatori varēja pašaizdegties, bet tas draudētu arī lietotājiem un viņu automobiļiem, ziņo Electronista. Kaut arī navigatoru aizdegšanās gadījumi ir bijuši tikai desmit, gan to īpašnieki, gan viņu automobiļi nebija cietuši, ražotājs nolēma nodrošināt sevi.

[img]http://datuve/images/upload/20100827230933.jpg[/img]

Tika nolemts, ka visām noteiktu sēriju ierīcēm no partijām ar brāķi jābūt atsauktām problēmas atrisināšanai. Pēc kompānijas aprēķiniem, ASV tika pārdoti apmēram 800 tūkstoši šādu navigatoru, tie ir nüvi 200W, 250W, 260W un nüvi 700 modeļi. Vairāk kā 500 tūkstoši nokļuva aiz valsts robežām.

Kā ziņo Garmin pārstāvji, ierīcēs no riska grupas nāksies nomainīt akumulatoru un ielikt starp viņu un plati dalītāju, lai novērstu šādu reakciju nākotnē. Šī operācija, tāpat kā GPS-navigatora piegāde abos galos būs bezmaksas. Cilvēkiem, kam pieder nüvi, nepieciešams tikai salīdzināt savas ierīces modeli un sērijas numuru kompānijas oficiālajā mājas lapā – https://my.garmin.com/rma/recallLanding.faces.

Kā avots izmantotas CNET News, Electronista un Garmin.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us