Garmin-Asus paziņo par diviem jauniem viedtālruņiem

Mobile World Congress, kas norisināsies Barselonā, ir viena no lielākajām mobilo tālruņu izstādēm. Izstāde sāksies tikai nākamnedēļ, taču vairāki mobilo tālruņu ražotāji paziņo par saviem jaunumiem jau tagad. Viens no tiem ir [url=http://www.garminasus.com/]Garmin-Asus[/url], kas vakar paziņoja par diviem jauniem viedtālruņiem – M10 un Nuvifone A50. Kopuzņēmums ir jaunpienācējs viedtālruņu tirgū – tā pirmais ievērojamais viedtālrunis Nuvifone G60 neguva īpašus panākumus, jo tirgū jau bija pieejami iPhone 3GS un lieliski Android viedtālruņi.

Garmin-Asus kopuzņēmums cer, ka M10 viedtārluņa panākumi būs lielāki, nekā pirmā veikuma, jo uzņēmums nolēmis nomainīt pašu veidoto OS pret Windows Mobile operētājsistēmu. M10 viedtālrunim ir 3,5 collu WVGA skārienjutīgs displejs, Windows Mobile 6.5.3 operētājsistēma, 3D Task Manager, 512MB RAM, 4GB iebūvētā Flash atmiņa, multivides atskaņotājs, HSDPA bezvadu savienojamība, WiFi un 1500mAh akumulators. M10 Āzijas un Eiropas valstu tirgos nonāks šī gada pirmajā pusē.

[img]http://datuve/images/upload/20100212145118.jpg[/img]
Garmin-Asus Nuvifone A50 paredzēts cilvēkiem, kurus īpaši neapmierina Windows Mobile OS, jo šim viedtālrunim ir Android operētājsistēma. Tāpat jaunajam viedtālrunim ir 3,5 collu HVGA skārienjutīgs displejs, 4GB iebūvētā atmiņa, microSD kartes slots un 3MP kamera. Tāpat kā citām Android ierīcēm, arī Nuvifone A50 ir viena pieskāriena piekļuve dažādiem Google pakalpojumiem. Eiropas valstu tirgos Garmin-Asus Nuvifone A50 nonāks šī gada vasarā.

[img]http://datuve/images/upload/20100212145150.jpg[/img]

[url=http://hothardware.com/News/GarminAsus-Announces-Stunning-Windows-Mobile-M10-Smartphone/]Hothardware – M10[/url]

[url=http://hothardware.com/News/GarminAsus-Intros-Nuvifone-A50-Smartphone-With-Android-OS/]Hothardware – Nuvifone A50[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us