GAMEZ.LV pāriet uz WordPress

Spēļu portāls GAMEZ.LV, ko ik dienas apmeklē virs 1000 lasītāju pēc Google Analytics datiem, ir nomainījis portāla rakstu daļas dzinēju uz WordPress dzinēju.

WordPres dzinējs šobrīd spēcina GAMEZ.LV rakstu daļu un tiek baumots, ka GAMEZ.LV forums paliks esošajā izskatā, kāds tas ir bijis pēdējos 5 gadus, pretēji oficiāli pasludinātam.

Šobrīd GAMEZ.LV ir izsludinājis jaunā dizaina kampaņu, un iespēju saņemt vērtīgas balvas, par ko lasiet turpinājumā.

Kapēc bija vajadzīgas portāla GAMEZ.LV izmaiņas?

Spēļu portāla GAMEZ.LV dizaina / izskata izmaiņas esot bijušas saistītas ar to, ka GAMEZ.LV portāls sākot ar 2011 gadu ir nopietni nodomājis strādāt pie datoru spēļu apskatu, pēcskatu un ziņu veidošanas sadarbojoties ar esošajiem GAMEZ.LV apskatu autoriem un arī meklējot jaunas vēsmas jaunajos talantos!

Spēļu portāla GAMEZ.LV izmaiņas?

GAMEZ.LV spēļu portāla uzdevums jaunajā gadā, tāpat kā tas esot bijis senāk, ir nodrošināt maksimāli ērti un ātru apskatu un rakstu pievienošanu, tāpēc tika izvēlēta pasaulē pazīstama rakstu publicēšanas platforma WordPress, uz kuras strādā ļoti daudzi pasaules lielākie ziņu portāli un kura ļauj veidot rakstus ātri.

Par GAMEZ.LV 2011 dizainu

Portāla GAMEZ.LV jaunais 2011 gada dizains no klasiski pelēkā, 2011 gadā ir transformējies uz oranžo/pelēko/pelēkbrūno, kas tika izvēlēts par godu pasaules slavenajai datoru spēlei World of Warcraft un arī spēļu portāliem Gamespot.com un Ign.com.

Portāla GAMEZ.LV speļu aprakstu veidošana

Jaunās portāla rakstīšanas platformas iespējas var izmantot jebkurš datoru spēļu interesents, kurš prot sakarīgi un interesanti noformulēt savu domu.
Šobrīd Jaunais GAMEZ.LV 2011 strādā BETA versijā, tas nozīmē, ka portāls patstāvīgi tiek uzlabots.

GAMEZ.LV izsludina kampaņu

Uzraksti par GAMEZ.LV jauno izskatu un dizainu savā blogā, sludini to forumā un saņem balvas.
Akcijas dalībnieki saņems vienu no 10 GAMEZ.LV īpašajiem T-krekliem. Aktīvākais dalībnieks saņems superbalvu- World of Warcraft: Cataclysm spēļu atslēgu no oficiāla izplatītāja.

http://gamez.lv/spelu-zinas/gamez-lv-dizaina-kampana/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us