Gaidāmi jauni Apple iPod Nano un Touch atskaņotāji

Internetā sākušās spekulācijas par iespējamo Apple mūzikas un video atskaņotāju sērijas atjaunošanu. Šoreiz zem žurnālistu lupas krituši tikai divi iPod saimes atskaņotāji – iPod Nano un iPod Touch. Ja var ticēt publicētajiem attēliem, otrās paaudzes iPod Touch, saprotams, būs līdzīgs jaunajam iPhone, savukārt Nano mūzikas atskaņotājs atgriezīsies pie pirmajā un otrajā paaudzē izmantotā plānā dizaina.

Kad iznāca iPod Nano 3. paaudzes atskaņotājs, daudzu domas dalījās – patīk, nepatīk, patīk… Atšķirībā no pirmajām divām versijām, 3G Nano bija resns un vairāk kvadrātains, nekā iegarens. Nano 4G atgriežas pie klasiskajām vērtībām un nedaudz neveiksmīgo dizainu atstāj pagātnē. Saskaņā ar iLounge publiskotajiem rasējumiem, iPod Nano būs 38,75 x 90,75 x 6,08 mm liels – garāks un plānāks nekā iepriekšējie Nano.

[img]/images/upload/ipodnano&touch_renderings.jpg[/img]
Līdzīgi kā šobrīd pieejamais iPod Touch, arī jaunais būs bāzēts uz iPhone, tādējādi dodot iespēju „zīmēties” arī tiem, kam Apple telefons un tā „uzturēšana” nav pa kabatai. Jaunā iPod Touch izmēri varētu būt 111 x 61,8 x 8,4 mm, kas ir ļoti līdzīgi oriģinālā Touch izmēram.

[img]/images/upload/ipod-nano-4g-spy.jpg[/img]
[img]/images/upload/ipod_nano_4g_spy2.jpg[/img]
Pagaidām gan nav zināma nekāda gaidāmo atskaņotāju specifikācija, taču tā visticamāk tiks publiskota 9. septembrī – Apple jau apstiprinājuši, ka šajā datumā būs kāda preses konference. Iespējams, šajā konferencē varētu parādīties arī kādas ziņas par MacBook klēpjdatoriem.

Spiegu attēli no Engadget un iLounge.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us