Gadget Genie: brīnuma maiss slapju telefonu reanimācijai

Tehnika un ūdens ir nesavienojamas lietas, un lietotājiem jācenšās aizsargāt savas ierīces no samirkšanas. Bet kad savas neveiklības dēļ telefons iekrīt ūdenī, palīdzēs Gadget Genie.

Protams, daži ražotāji jau sen bija aizdomājušies par elektronikas un ūdens nesavienojāmību. Viņu darbu rezultāts ir pagarinātājs Wet Circuit. Tas nebaidās no ūdens un aizsargās tajā ieslēgtas elektroierīces. Bet neveikliem mobilo telefonu lietotājiem, kuri nevar tos neiemest ūdenī vai kaut tikai apliet, ir rādīts produkts Gadget Genie, kas izglābs samirkušu telefonu vai atskaņotāju, nosusinot to.

Gadget Genie der jebkuriem nelieliem gadžetiem, tādiem kā mobilie telefoni, atskaņotāji, spēļu konsoles, fotoaparāti un pat portatīvo datoru baterijas. Viss, kas ir jāizdara lietotājam ir jāizņem baterija no samirkušas ierīces (ja tas ir iespējams), ievietot telefonu (vai ko citu) speciālajā hermētiskajā maisiņā Gadget Genie un atstāt tur uz 24 vai 72 stundām atkarībā no samirkuma pakāpes. Ieslēdzot ierīci, tā darbojas it kā nebija samirkusi.

Vispār tas ir līdzīgs sadzīves variantam ar rīsiem: ievietojiet samirkušu ierīci maisā ar sausiem rīsiem uz pāris diennaktīm un iegūsiet līdzīgu efektu. Gadget Genie rīsu vietā tiek pielietota pašu ķimiskā komponente. Nopirkt brīnummaisu var tikai par $15 un tikai ražotāja mājas lapā.

Kā avots izmantota infomercialspace.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us