Fujitsu prezentē tālruni, kuru var sadalīt divās daļās

Šonedēļ Fujitsu prezentējuši tālruni, kuru iespējams sadalīt divās atsevišķās daļās. Interesantā jaunuma nosaukums ir F-04B un nākamā gada martā vai aprīlī tas nonāks veikalu plauktos Japānā. Pirmajā mirklī F-04B izskatās pēc parasta atbīdāmā tālruņa. Pēc rūpīgākas apskates gan lietotājs saprot, ka tālruni iespējams sadalīt divās daļās. Vienai no daļām ir 3,4 collu skārienjutīgs displejs, savukārt otrai – QWERTY tastatūra un izbīdāmi ciparu taustiņi. Atdalītās daļas savā starpā savienotas ar Bluetooth.


Augšējā tālruņa daļa ar displeju ir atdalāma, lai atvieglotu dzīvi situācijās, kad izbīdāmā tastatūra nav nepieciešama. Abām tālruņa daļām ir mikrofons un skaļrunis, tādēļ zvanus var veikt ar jebkuru no tām. Tālruņa apakšējā daļa par ienākošo zvanu paziņos ar mirgojošu lampiņu.

Ir zināms, ka tālruņa izmēri būs 11,4 x 5,1 x 20,4 cm, svars – 173 grami. Gaidīšanas laiks GSM režīmā ir 400 stundas, sarunu laiks – 330 minūtes. Tālruņa displeja izšķirtspēja ir 480×960 pikseļi, tam ir arī 12,2 megapikseļu kamera. Fujitsu arī plāno piedāvāt projektoru, kuru iespējams piestiprināt tālruņa apakšā, tastatūras vietā.


[url=http://hothardware.com/News/Fujitsu-Introduces-Cell-Phone-That-Splits-in-Two-/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us