Fujitsu piedāvā U2010 klēpjdatoru ar 5,6 collu ekrānu

Fujitsu oficiāli prezentējuši ultramobilo klēpjdatoru LifeBook U2010, kas paredzēts kā U1010 sekotājs. Kā ierīces galvenos raksturlielumus ražotājs min tā ekrāna izmēru un svaru – niecīgā klēpjdatora svars ir tikai 610 grami, savukārt ekrāna lielums nepārsniedz 5,6 collas pa diagonāli. Datora „form-factor” jeb forma tiek raksturota kā planšetdatora, klēpjdatora un mobilās ierīces apvienojums.

Jaunais klēpjdators aprīkots ar vairākām interesantām un piesaistošām funkcijām, piemēram, ar raidītāja palīdzību Fujitsu var pievienoties jebkuram mašīnas vai mājas FM radioaparātam un atskaņot datorā saglabāto mūziku. Arī ierīces ekrāns nepaliks nepamanīts – 5,6 collās „iespiesti” 1280×800 pikseļi, kuri izgaismojas ar 300 cd/m2 spilgtumu.; ekrāns apveltīts ar Fujitsu RakuRaku tālummaiņas taustiņu, kas ļauj ērtāk pārlūkot mazo attēlu.

[img]/images/upload/lifebooku2010.jpg[/img]
[img]/images/upload/fujitsu_u2010.jpg[/img]
U2110 pieejams vairākās krāsās (Ocean Black, Pink Gold, Cool Silver, Fuschia Red, Luminous Blue), taču visās ierīcēs aparatūra ir viena un tā pati: Intel Centrino Atom Z530 procesors (1,6 GHz) ar Intel System Controller Hub mazākam enerģijas patēriņam (tas ļāvis akumulatora darbības laiku paildzināt līdz 8 stundām), kā arī 60 GB klasiskais vai 64 GB SSD tipa cietais disks (interesanti, ka Fujitsu piedāvā šādu disku, kaut netic SSD priekšrocībām un iespējām). Fujitsu U2010 veidotais klēpjdators apgādāts ar bezvadu tīklu, Bluetooth 2.1 un pilnībā funkcionālu Windows operētājsistēmu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us