Fujifilm prezentējis iespējām bagātu lētā gala fotokameru – A850

Fujifilm aizvakar prezentējuši jaunu amatieru fotokameru A850, kas pārstāvēs kompānijas tik populāro A sēriju. Jaunā un stilīgā kamera pievienojas klases topa modeļiem – kamerām FinePix A900 un A920 -, piedāvājot augstas pilotāžas tehnoloģijas, kas ikdienas patērētāja dzīvi nenoliedzami padarīs ērtāku.

Kamera aprīkota ar Fujinon trīskāršas optiskās tālummaiņas lēcu un 8 megapikseļu CCD sensoru. Interesanti, ka Fuji nolēmuši nelauzt rekordus, un FujiFilm FinePix A850 piedāvāt tikai ISO800 gaismjutību, kas ir ļoti saprotami – jau pie šādas gaismjutības attēls lielākajai daļai kameru kļūst nebaudāms. Kā vēsta paši Fuji, kompānija veltījusi desmitgades, lai izstrādātu pēc iespējas pilnīgākas attēla uzņemšanas tehnoloģijas, spilgtākus toņus un dzīvāku attēlu, un tas ļauj A850 būt par ideālu foto uzņemšanas rīku iesācējiem. Pie tam, ierīce darbojas ar divām AA tipa baterijām, kas ir izdevīgi ceļojumā.

[img]/images/upload/FujifilmA850.jpg[/img]
Kā jau tas ierasts, ikkatrā mūsdienu amatieru kamerā dažādi parametri, režīmi un kļūdas labojošas tehnoloģijas ir pārpārēm. Lietotājam iespējams izvēlēties vienu no četriem galvenajiem režīmiem (automātiskais, manuālais, attēlu stabilizējošais un video), kā arī 14 dažādām dzīves situācijām piemērotus apakšrežīmus (pludmale, sports, sniegs u.c., pat muzeja režīmu).

Tiek ziņots, ka FinePix A850 veikalos nonāks jau šovasar, taču nav zināma tās cena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us