Fotoreportāža: Datuve.lv apmeklē konferenci Kijevā, Blogcamp CEE 2008

Datuve.lv pārstāvis, 12 cilvēku komandas sastāvā apmeklēja atvērto konferenci BlogCamp 2008, kura noritēja no 17. līdz 19. oktobrim Kijevā. Konferencē bija pieteikušies 1910 dalībnieku, tā bija sapulcējusi dažādus interneta mēdijus no vairākiem desmitiem valstu, pārsvarā no bijušajām PSRS republikām. Konferencē ik katrs dalībnieks varēja satikties un apmainīties ar pieredzi ar dažādām IT un interneta servisu kompānijām, kā ASUS, Opera, Microsoft, Gemius, Yandex, Rutube, Kaspersky, utt.

No Latvijas pārstāvjiem prezentācijas veidoja Maksims Berjoza par tēmu – “Baltijas valstu interneta tirgus” un Edgars Bomiks par jauno starptautisko tūrisma portālu tīklu Traveltalisman.lv.

Neizpalika arī bez atpūtas – katru dienu konferences dalībnieki devās ekskursijās pa Kijevu. Vienā ekskursiju laikā dalībnieki no Latvijas sacentās uz trāpīgumu šaušanas prasmē ar pneimatiskajām gaisa šautenēm. Pirmajā šaušanas reizē Datuve.lv pārstāvis pārliecinoši uzvarēja precīzā šaušanā, sacenšoties ar pārējiem Latvijas pārstāvjiem.

Visi Latvijas komandas foruma dalībnieki bija tērpti sarkanos t-kreklos ar savu interneta resursu adresēm. Tas deva labu iespaidu par Latviju, par ko tika pieminēts arī Blogcamp CEE 2008 atklāšanā, uzrunājot konferences dalībniekus.

Vairāk par Blogcamp CEE 2008 skatieties:

Pods.lv (informācija)
Blogcamp CEE (mājaslapa)
Poga.lv (fotogrāfijas).

Fotogrāfiju kredīti: (c) Edgars Bomiks un Datuve.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us