Flickr Video online serviss ir palaists publiski

Pasaulē populārais fotogrāfu sociālais tīkls Flickr.com pievienojis video augšupielādes iespējas savā portālā. Video ielādi var veikt tikai tie portāla lietotāji, kuri ir PRO statusa īpašnieki. Maksimālais video rullīša garums, kuru var ielādēt ir 90 sekundes.

Papildus šim jaunumam, Flickr ir palielinājis maksimālas fotogrāfijas lielumu. Fotogrāfijas izmērs PRO statusa lietotājam tiek pacelts līdz 20MB un standarta konta īpašniekiem līdz 10MB.

Flickr pēc Alexa.com datiem tiek novērtēts kā 39 pasaules apmeklētākais interneta resurss. Vislielāko popularitāti resurss ieguvis ASV, Čīlē, Vjetnamā, Brazīlijā un Lielbritānijā.

Flickr ir ieguvis popularitāti arī Latvijas interneta lietotāju vidū. Starp tiem ir interneta lietotāji, kuri izmanto gan Flickr, gan arī Latvija foto saita Poga.lv servisus. Aptaujā Poga.lv fotogrāfi pauda pārliecību, ka tie nevēlas lai Poga.lv parādītos video rullīši, kuri bieži vien ir zemas kvalitātes un interesanti tikai to ievietotājiem. Iespējams, ka Flickr portāla vadībai pieņemt lēmumu par video pievienošanu tajā esošajai fotogrāfu sabiedrībai, starp kuriem ir daudzi foto profesionāļi, nebija ļoti viegli.

Informācija no blog.flickr.net un alexa.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us