Firefox paplašinājums uzlauž Facebook un Twitter kontus

Ir izlaists Firefox papildinājums, kas ļauj iegūt pieeju svešiem Facebook un Twitter kontiem. Runa ir par atklāto Wi-Fi tīklu izmantošanu, kuros dati netiek kodēti. Ja agrāk varēja kļūt tikai par kompetentu hakeru upuri, tad tagad kiber-spiegošana ir pieejama katram.

Facebook un Twitter, ka arī citu servisu virkni, kuri neizmanto šifrēšanu datu pārraidīšanai, tagad labāk neizmantot atklātos Wi-Fi tīklos. Izstrādātājs Ēriks Batlers (Eric Butler) izlika atklātajai pieejai Firefox tīmekļa pārlūka paplašinājumu, kas ļauj iegūt pieeju svešiem ierakstiem divos pasaulē populāros sociālos tīklos.

Turklāt to izdarīt ir vieglāk nekā izlasīt šo rindkopu līdz galam. Viss, kas nepieciešams- vienkārši instalēt papildinājumu savam tīmekļa pārlūkam. Un viss – tagad logā Firesheep jūs redzat visus, kas iegājuši sociālajā tīklā. Nospiežot atbilstošu piktogrammu, Jūs iegūstat pieeju upura datoram.

[img]http://datuve/images/upload/20101027192142.png[/img]

Ja tas notiks ar jums, tad, visdrīzāk, jūs par to pat neuzzināsiet, bet jūsu sarakste tiks smalki izlasīta. Turklāt šis papildinājums pēc noklusējuma var darīt to pašu arī ar citiem populāriem servisiem: Amazon.com, Basecamp, Bit.ly, Cisco, CNET, Dropbox, Enom, Evernote, Facebook, Flickr, Github, Google, HackerNews, Harvest, Windows Live, NY Times, Pivotal Tracker, Slicehost, Tumblr, Twitter, WordPress, Yahoo, Yelp. Ar šo, spriežot pēc visa, saraksts neaprobežojas.

Kā avots izmantotas codebutler.com un techcrunch.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us