Firefox filmēsies kino

Pagājušajā ceturtdienā [i]Mozilla Foundation[/i] izstrādātāju apvienība paziņoja par Firefox popularizācijas kampaņas otrā etapa sākumu. [i]Mozilla[/i] aicina piedalīties gan profesionālus režisorus, gan arī amatierus, piedāvājot viņiem uzņemt trīsdesmit sekundes garus reklāmas klipus, kas būtu veltīti Firefox. Iesūtītos darbus konkursam [i]Firefox Flicks Ad Contest[/i] atlasīs žūrija, kas sastāv no kinematogrāfijas, televīzijas un reklāmas industrijas zvaigznēm.

Kampaņas pirmā etapa ietvaros, kas startēja šī mēneša sākumā, [i]Mozilla[/i] izveidoja speciālu web lapu – [url=http://video.spreadfirefox.com]video.spreadfirefox.com[/url]. Šajā resursā Firefox pārlūka piekritēji var izvietot savus nelielos klipus. Līdz šim jau ir izvietoti vairāki desmiti amatieru klipu, kurus filmējuši divdesmit valstu iedzīvotāji. [i]Firefox Flicks Ad Contest[/i] uzvarētājiem [i]Mozilla[/i] ir sagatavojusi dažādas balvas. Bez tam, labākie klipi tiks iekļauti globālās Firefox mārketinga akcijās.

Lai piedalītos konkursā, jāizlasa [url=http://video.spreadfirefox.com/adcontest/rules.html]noteikumi[/url] un jāaizpilda [url=http://video.spreadfirefox.com/adcontest/submit.html]pieteikums[/url]. Konkurss sākās 21. decembrī un turpināsies līdz 2006. gada 31. martam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us