Firefox + Allpeers = ?

Divi no lielā Firefox atbalstītāju pulka – Cedric Maloux un Matthew Gertner, kompānijas Allpeers Ltd. dibinātāji gatavo jaunu spraudni Firefox pārlūkam, kas, iespējams, vēl vairāk palielinās tā tirgus daļu attiecībā pret Internet Explorer.

Allpeers savā būtībā ir vienkāršs draugu saraksts, kurš integrēts pārlūkā. Sākotnēji Allpeers nodrošinās savstarpēju pieejamo personīgo resursu apskati un failu apmaiņu – respektīvi nošārējot failu, tas būs pieejams visām personām no draugu saraksta, kā arī būs iespēja failu saraksta izmaiņas padot RSS barotnes veidā un ar vienu klikšķi izvēlēto failu saglabāt uz sava cietā diska.

Spraudnis strādā pat tad ja nepieciešamā faila īpašnieks nav pieejams tiešsaistē – tā uzbūves pamatā ir bittorent klienta ideja un tas ņem faila sastāvdaļas vienlaikus no vairākiem avotiem. Nākotnē paredzams, ka tiks pieļauta publiska failu apmaiņa, protams nepārkāpjot autortiesību likumus, kā arī čata un VOIP iespējas.

Šajā Lielbritānijas kompānijā, kuras birojs atrodas Prāgā, strādā septiņi darbinieki un kompānijs vadītāji apgalvo, ka pirmās beta versijas tiks izlaistas šā mēneša beigās.

Visi interesenti var kompānijas mājas lapā atstāt savu e-pastu, lai saņemtu jaunumus par šo visnotaļ interesanto izstrādājumu.

P.S. Domāju ka būs interesanti redzēt Microsoft atbildes soli (ja tāds būs) 🙂

Avots: [url=http://www.techcrunch.com/2006/01/03/allpeers-is-the-firefox-killer-app/] techcrunch.com[/url]
Kompānijas [url=http://www.allpeers.com/index_f.htm] lapa[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us