Firefox 3.6 ir par 15% ātrāks par tā priekšteci

Mozilla jaunais Firefox 3.6 esot apmēram 15% ātrāks kā tā priekštecis Firefox 3.5, bet joprojām Firefox atpaliek no tā ātrajiem konkurentiem Apple Safari un Google Chrome parāda Computerworld tests.

Pēc Computerworld veiktā testa Firefox 3.6, ko Mozilla laida apgrozībā ceturtdien, ir trešais ātrākais interneta pārlūks no pieciem, kas darbojas uz Windows. Firefox 3 reizes ātrāk par Opera 10 un 4 reizes ātrāk par Microsoft Internet Explorer 8 parāda JavaScript. Tāpat salīdzinot ar Mozilla iepriekš tik ļoti populāro pārlūku Firefox 3.5, kurš sabiedrībai bija pieejams no 2009. gada jūnija, tad jaunais Firefox 3.6 ir 14.5% ātrāks. Tātad Mozilla ir vēl vairāk izdevies uzlabot sava interneta pārlūka ātrumu nekā tika plānots un solīts.

Tomēr lai kā Mozilla necenstos, tai neizdodas pārspēt ātros Google Chrome 4.0 un Apple Safari, kuri abi ir divas reizes ātrāki par jauno Firefox 3.6.Šajā pašā testā arī tiks pierādīts, ka Safari ir nedaudz ātrāks par Chrome 4.0 – tikai 6.5% ātrāks.

Šī testa veikšanai tika izmantots SunSpider JavaScript uz Windows XP Service Pack 3. Minētais JavaScript tika palaists uz katra no pārlūkiem 3 reizes un par galīgo rezultātu tika ņemts vidējais laiks.

Visi pārlūku veidotāji sparīgi sacenšas tieši par ātrākā JavaScript attēlotāja titulu. Deivids Mandelin, kas strādā Mozilla JavaScript komandā, ir publicējis tehnisko informāciju par Firefox 3.6 JavaScript uzlabojumiem internetā hacks.mozilla.org blog.

Pēc NetApplications.com datiem Firefox popularitātes ziņā ieņem otro vietu ar 25% tirgus daļas (pirmajā vietā ir Internet Explorer ar 63%) un tam seko Google Chrome ar tikai 5% tirgus daļas.

Raksta avots: [url]http://www.computerworld.com/s/article/9147778/Mozilla_revs_up_Firefox_3.6_speed_by_15_?source=rss_news[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us