Firefox 3.5 lejupielādes diennakts laikā pārsniedz 4 miljonus

Vakar klajā laistā jaunā Mozilla interneta pārlūka Firefox 3.5 starts ir diezgan iespaidīgs. Pārlūks sagaidīts ar lielākoties pozitīvām atsauksmēm. Reuters par jauno Firefox versiju [url=http://www.reuters.com/article/idgSmallBusiness/idUS55438673720090701]teikuši[/url]: „Nav šaubu, ka jaunā versija ir ievērojami ātrāka par Firefox 3. Kopumā var teikt, ka šis ir iespaidīgs Firefox uzlabojums. Pat ja Jūs pašlaik neesat Firefox lietotājs, ir vērts to izmēģināt.”

CNET savos komentāros ir bijuši nedaudz kritiskāki: „Lai gan daži uzlabojumi, piemēram, HTML5 un citi labumi izveidotājiem to padarīs par viņu primāro izvēli, daudzas no citām pārmaiņām pārlūku tikai notur vienā līmenī ar konkurentiem.”

Vakar lielu dienas daļu lejupielāžu skaits bija apmēram 100 lejupielādes sekundē. Neraugoties uz noslogojumu, Mozilla serveri turējās godam. 1 miljonu lejupielādes jaunais pārlūks sasniedza pāris stundās, 2 miljonus 7,5 stundās, bet jau šorīt lejupielāžu skaits bija sasniedzis 4,3 miljonus. Lejupielāžu skaitam var sekot līdzi [url=http://downloadstats.mozilla.com/]šeit[/url].

ASV ir pirmajā vietā ar 1,1 miljonu lejupielāžu, savukārt otrajā vietā ir Vācija ar 496 tūkstošiem. Jaunā pārlūka versija gan nepārspēj Firefox 3, kas 24 stundās savāca 8 miljonus lejupielāžu.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Firefox+35+Cracks+4+Million+Downloads+Mark/article15575.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us