Firefox 2.0 nebūs jaunā grāmatzīmju mehānisma

Mozilla Foundation [url=http://net.compulenta.ru/266591/]nolēma[/url] neiekļaut Firefox 2.0 sastāvā vienu no būtiskākajiem plānotajiem jaunievedumiem – [url=http://wiki.mozilla.org/Places]Places[/url]. Šāds lēmums tiek izskaidrots ar izstrādātāju vēlmi izlaist stabilu un drošu lietojumprogrammu.
[i]Places[/i] ir tehnoloģija, kura sevī ietver grāmatzīmju un apmeklējumu vēstures mehānismu un kurai bija jānomaina veco Firefox interfeisu. To jau varēja izmēģināt [url=http://developer.mozilla.org/devnews/index.php/2006/03/21/bon-echo-alpha-1-milestone/]Bon Echo Alpha[/url] versijā, kura parādījās pirms pusgada, taču darbs pie tās vēl turpinās.

Daudzi lietotāji (arī paši izstrādātāji) pēc šī lēmuma jutās vīlušies, tika pat piedāvāts jauno Firefox versiju atzīmēt kā 1.6, taču šis priekšlikums tika noraidīts. Tiek lēsts, ka arī bez [i]Places[/i] jaunais Firefox būs ievērības vērts. Uzlabojumi skars darbu ar [url=http://en.wikipedia.org/wiki/RSS_%28file_format%29]RSS[/url], tabiem, meklēšanu; parādīsies jaunās viltotu lapu atklāšanas iespējas.

Tiem lietotājiem, kuri jau ir uzstādījuši kādu no Firefox 2.0 testa versijām, lai [url=http://developer.mozilla.org/devnews/index.php/2006/04/25/important-message-for-branch-nightly-users-places]saglabātu grāmatzīmes[/url], pirms kārtējās atjaunināšanas tās nāksies eksportēt un pēc jaunas testa versijas uzstādīšanas – atgriezt atpakaļ. Pārlūkprogrammas paplašinājumu izstrādātājiem moduli [url=http://wiki.mozilla.org/Mozilla2:Unified_Storage]MozStorage[/url], kas atbild par grāmazīmju glabātuvi, nāksies instalēt atsevišķi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us