Filmas uz Blu-ray un HD DVD jau šovasar

[i]”Sony Pictures Home Entertainment”[/i] vakar atklāja to filmu nosaukumus, kuras jau šā gada vidū varēs iegādāties
uz [b]Blu-ray[/b] diskiem. Starp šīm filmām ir [i]”The Fifth Element”, “Dracula”, “Desperado”, “For a Few Dollars More”, “Hitch”, “House of Flying Daggers”, “A Knight’s Tale”, “Kung Fu Hustle”, “The Last Waltz, “Legends of the Fall”, “Resident Evil Apocalypse”, “Sense and Sensibility”, “Stealth”, “Species”[/i] un [i]”XXX”[/i]. Vēl uz divslāņu Blu-ray diskiem ap to pašu laiku esot gaidāmas [i]”Black Hawk Down”[/i] un [i]”The Bridge on the River Kwai”[/i].

Līdzīgu paziņojumu publicējis arī [i]”Fujifilm”[/i] – Blu-ray un HD DVD ([i]High Definition DVD[/i]) diski būs nopērkami vasaras vidū.

Blu-ray ietilpība (līdz pat 27GB vienslāņa diskiem un aptuveni 50GB divslāņu) ļaus ierakstīt filmas daudz labākā izšķirtspējā – 1920×1080 pikseļu (salīdzinājumam – DVD standarta izšķirtspēja ir 720×576). Lasītājus priekš datoriem [i]”Pioneer”[/i] sola jau šī gada pirmajā ceturksnī, tāpat, Blu-ray būs arī Playstation 3 datu nesējs.

Starp Blu-ray formāta atbalstītājiem ir vairāk kā 150 ietekmīgu kompāniju, tai skaitā arī tādi Holivudas giganti kā [i]”Warner Bros. Entertainment”[/i] un jau iepriekš pieminētais [i]”Sony Pictures Home Entertainment”[/i].

Interesanti, vai pēc pāris gadiem mēs varēsim lejupielādēt 50-gigabaitīgas filmas no torrent trackeriem? 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us