Filma Prince of Persia: The Sands of Time pārspēj Lara Croft: Tomb Raider uzstādīto rekordu

Džeimsa Kamerona veidotā filma ”Avatar” kļūva par [url= http://datuve/raksts/3145/Avatar_klust_par_pirmo_zinatniskas_fantastikas_filmu,_kas_pasaule_nopelnijusi_1_miljardu_ASV_dolaru/]pirmo zinātniskās fantastikas filmu[/url], kas pasaulē nopelnījusi 1 miljardu ASV dolāru. Tagad savdabīgu rekordu uzstādījusi cita filma – ”Prince of Persia: The Sands of Time”. Tā kļuvusi par visvairāk skatītāko filmu, kuras sižets balstīts uz videospēli.

Parasti filmām, kuru pamatā ir videospēles, neizdodas gūt īpašus panākumus un cieņu skatītāju vidū. Viena no šāda veida filmām, kurai izdevās izcelties, bija ” Lara Croft: Tomb Raider”. Šī filma gan neguva kritiķu atzinību, taču tai izdevās nopelnīt visai apbrīnojamu summu kinoteātros – 274 miljonus ASV dolāru. Tagad šis rekords ir pārspēts, un to izdarījis Walt Disney kinostudijas veikums ”Prince of Persia: The Sands of Time”.

[img]http://datuve/images/upload/20100628170220.jpg[/img]
Pagājušajās brīvdienās ”Prince of Persia: The Sands of Time” pārspēja līdzšinējo rekordu, visā pasaulē nopelnot vairāk nekā 300 miljonus ASV dolāru. Lai gan tas ir labs rādītājs filmai, kura balstīta uz videospēles sižetu, tas nebūt nav labs rādītājs šāda apjoma Walt Disney kinostudijas veikumam.

[url=http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-brief/50385-prince-of-persia-becomes-highest-grossing-video-game-movie-ever]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us