Facebook pieņēmuši darbā slaveno iPhone hakeri GeoHot

Džordžs “GeoHot” Hotss ([i]George Hotz[/i]), kas ir pazīstams iPhone hakeris, iekļuvis Apple izpilddirektora Stīvena Džobsa melnajā sarakstā, taču abiem ir vairāk kopīga nekā sākumā varētu šķist. Gluži kā Džobsa kungs (un Bils Geitss), arī GeoHot jaunībā nodarbojās ar aparatūras un programmatūras uzlaušanu, un tieši tāpat kā Džobss, arī Hotss iesaistījies elektroniskās pasaules korporatīvajā daļā.

GeoHot, kas reiz vēlējies savu nākotni saistīt ar neiroloģiju, atjaunojis sava Facebook profila informāciju, paziņojot, ka kopš 9. maija strādā Facebook. Hotss nesen tiesājās ar Sony par PlayStation 3 konsoles uzlaušanu. Jaunais hakeris gan nav pirmais digitālais dumpinieks, ko savā paspārnē paņēmuši Facebook. 2004. gadā uzņēmums pieņēma darbā Šonu Pārkeru – vienu no Napster pakalpojuma veidotājiem (2005. gadā gan viņš bija spiests uzņēmumu pamest, jo tika arestēts par kokaīna uzglabāšanu), kā arī Krisu Patnemu – slavenu Facebook profilu hakeri.

[img]http://datuve/images/upload/20110414150955.jpg[/img]
Arī Apple savulaik ir pieņēmuši darbā hakerus (iOS hakeri Pīteru Hajasu), savukārt pirmā iOS tārpa veidotāju Ešliju Taunsu nesen darbā pieņēma Austrālijas iPhone programmatūras izstrādātāji Mogeneratio. Pētījumi liecina, ka 25 procenti bijušo hakeri strādā valdības labā.

[url=http://www.dailytech.com/Famed+iPhone+Hacker+GeoHot+Settles+in+to+New+Job+at+Facebook/article22010.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us