Facebook palaida jautājumu un atbilžu servisu

Sociālais tīkls Facebook atklāja servisu Ask Questions. Ar tā palīdzību sociālā tīkla lietotāji uzdos jautājumus un saņems atbildes no citiem lietotājiem, kompānijas blogā paziņoja Facebook produkta direktors Bleiks Ross (Blake Ross).

Ar Ask Questions palīdzību sociālā tīkla lietotāji var uzdot jautājumu un saņemt atbildi no jebkura Facebook lietotāja. Savam jautājumam var pievienot bildi. Piemēram, raksta Ross, ja jūs nezinat kāds augs aug jūsu pagalmā, jūs varat nofotografēt to, uzdot jautājumu par auga nosaukumu citiem Facebook lietotājiem un pievienot fotogrāfiju.

Ask Questions ļauj arī veikt aptaujas, kur lietotāji balsos par dažādiem atbilžu variantiem. Piemēram, var pajautāt, kādu no spēļu konsolēm ir labāk nopirkt dāvanā krustdēlam un piedāvāt variantus, piemēram, Nintendo Wii vai Xbox. Noteikt sava jautājuma tēmu var saliekot tegus. Ja lietotājs interesējas, kādu fotoaparātu labāk nopirkt, tad jautājumam nepieciešams piešķirt tegu „Fotogrāfija” – tas ļaus piesaistīt apspriešanai Facebook lietotājus ar līdzīgām interesēm.

Facebook brīdina, ka uzdotais jautājums ir redzams visiem resursa lietotājiem, tāpēc labāk neuzdot jautājumus par personīgiem priekšmetiem.

Ask Questions serviss pagaidām darbojas beta-testēšanas režīmā. Lai uzdotu savu jautājumu, nepieciešams nospiest Ask Question pogu personīgas lapas augšējā daļā. Pagaidām poga ir tikai dažiem lietotājiem, bet vēlāk tā tiks pievienota visām lapām.

Kā avots izmantota blog.facebook.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us