Facebook no spamera saņems vairāk nekā 873 miljonus ASV dolāru

Facebook ir uzvarējis cīņā pret spameri, kurš lietotājiem uzbāzās ar „nevēlamām un situācijai nepiemērotām reklāmām”. Uzņēmums [i]Atlantis Blue Capital[/i] būs spiests šķirties no vairāk nekā 873 miljoniem ASV dolāru.

Lielākā daļa spameriem piespriesto sodu nav pietiekami lieli, lai tie mainītu turpmākās spamošanas darbības. Taču šī lieta, kurā Facebook apsūdz [i]Atlantis Blue Capital[/i], visticamāk pieliks punktu šī uzņēmuma darbībai. Tiesnesis Džeremijs Fogels (Jeremy Fogel) piesprieda $873 277 200 lielu sodu par piekļūšanu Facebook serveriem, mēģinājumiem izkrāpt personas datus un vairāk nekā 4 miljonu e-pasta vēstuļu nosūtīšanu Facebook lietotājiem.

Makss Kelllijs (Max Kelly), Facebook drošības direktors, sacījis, ka uzņēmums necer saņemt visu šo summu uzreiz. „Maz ticams, ka [i]Atlantis Blue Capital[/i] spēs jebkad samaksāt visu summu, taču mēs centīsimies iegūt pēc iespējas vairāk. Taču mēs esam pārliecināti, ka šī būs laba mācība visiem, kas iedomātos ļaunprātīgi izturēties pret Facebook un tā lietotājiem.”

[i]Atlantis Blue Capital[/i] uzņēmuma vadītājam Gerbezam (Guerbuez) ir aizliegts piekļūt un saglabāt Facebook datus, palīdzēt citiem cilvēkiem tiem piekļūt, kā arī izveidot Facebook profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us