Facebook Messenger tagad ļaus dalīties ar dziesmām, izmantojot Spotify

Facebook Messenger

Facebook Messenger aplikācija neapšaubāmi ir viena no vispopulārākajām un visvairāk lejuplādētajām aplikācijām pasaulē. Facebook Messenger jau šobrīd ļauj lietotājiem darīt dažādas lietas. Regulāri attīstoties un paplašinot savas iespējas, klīst runas, ka Facebook Messenger drīzumā pilnībā aizēnos populāro Skype programmatūru. Jā, Facebook nestāv uz vietas un šobrīd ļauj dalīties mūzikā, izmantojot Spotify.

Kā tas darbojas? Facebook aplikācijā nepieciešams uzspiest uz daudzpunktes ikonas „vairāk,” kura atrodas labajā pusē, izvēlēties Spotify. Uzspiežot tur, paveras iespējas: izvēlēties dziesmu, kura pašlaik tiek atskaņota, pēdējās atskaņotās dziesmas vai meklēt jebkuru pieejamo dziesmu Spotify sarakstā.
Ja uzspiež uz kādu no dziesmām pašā Messenger (sarakstē), tad Spotify automātiski sāk to atskaņot.

2015.gadā dažādās interneta vietnēs varēja lasīt baumas, ka Facebook taisās izveidots savu mūzikas platformu. Līdz ar to, integrējot Spotify iekš Facebook, baumas par Facebook mūzikas platformu pagaidām tiek kliedētas.
Visticamāk, Facebook ir izdevīgi integrēt savās aplikācijās citas aplikācijas, jo tas šajā gadījumā Facebook Messenger padara iespējām bagātāku un populārāku. Tādā veidā esot soli priekšā citiem tiešajiem konkurentiem.

Šī iespēja jau šobrīd ir pieejama uz iOS un Android platformām!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us